Wszystkie narody otrzymają „roczne kwoty redukcji populacji”

Opublikowano: 20.11.2023 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 7506

W dniu 22 września 1991 r., dziewięć miesięcy przed Szczytem Ziemi w Rio de Janeiro, w Des Moines w stanie Iowa odbyło się przesłuchanie publiczne Organizacji Narodów Zjednoczonych na Środkowym Zachodzie w sprawie środowiska i rozwoju.

W dokumencie z tego przesłuchania wskazano na pilną potrzebę zmniejszenia liczby ludności na świecie. „Należy natychmiast podjąć działania mające na celu natychmiastową redukcję światowej populacji, zgodnie z zaleceniami Draper Fund z połowy lat 1970.” – stwierdzono w dokumencie.

W dokumencie stwierdzono, że jedną z polityk, które należy wdrożyć, było to, że „wszystkie narody [będą] miały roczne kwoty redukcji populacji, które będą egzekwowane przez Radę Bezpieczeństwa [ONZ] poprzez selektywne lub całkowite embargo na kredyty, elementy handlowe, w tym żywność i leki, lub, jeśli to konieczne, użycie siły militarnej”.

Przesłuchanie publiczne na Środkowym Zachodzie było sponsorowane przez stowarzyszenia United Nations Associations (UNA) Stanów Zjednoczonych, Kanady i stanu Iowa we współpracy z Konferencją Narodów Zjednoczonych w sprawie Środowiska i Rozwoju (UNCED) w 1992 r.

Na przestrzeni dziesięcioleci odbyło się kilka konferencji poświęconych środowisku naturalnemu. Szczyt Ziemi z 1992 r., zwany także ECO-92 lub Rio-92, był drugim po Konferencji Sztokholmskiej w 1972 r. Jednym z dokumentów, które wyłoniły się ze Szczytu Ziemi, była Agenda 21. Przydatnym artykułem umożliwiającym zwięzły przegląd różnych konferencji jest „Konferencje środowiskowe: ECO-92, Protokół z Kioto i nie tylko!”.

Według strony internetowej „The Forbidden Knowledge” poniższy dokument został rozdany podczas Szczytu Ziemi i zawiera wystarczające informacje na temat projektu Nowego Porządku Świata mającego na celu redukcję światowej populacji.

Wybrane przetłumaczone fragmenty dokumentu:

„A. Czas nagli. Klub Rzymski założono w 1968 r., „Granice wzrostu” napisano w 1971 r., „Global 2000” napisano w 1979 r., lecz poczyniono niewystarczające postępy w ograniczaniu populacji.

B. Biorąc pod uwagę niestabilność na świecie, w tym w byłym bloku sowieckim, potrzeba zdecydowanej kontroli światowej technologii, broni i zasobów naturalnych jest obecnie absolutnie obowiązkowa. Należy natychmiast podjąć działania zmierzające do natychmiastowej redukcji światowej populacji, zgodnie z zaleceniem Funduszu Drapera z połowy lat 70. XX wieku.

C. Obecnemu ogromnemu przeludnieniu, obecnie znacznie przekraczającemu pojemność świata, nie można zaradzić przyszłym spadkiem wskaźnika urodzeń w wyniku antykoncepcji, sterylizacji i aborcji. Należy go w chwili obecnej rozwiązać poprzez zmniejszenie obecnie istniejącej liczby. Należy tego dokonać wszelkimi niezbędnymi środkami.

D. Kwestia ta jest fałszywie debatowana pomiędzy politycznym i kulturowym podejściem w odniesieniu do populacji i zasobów. W rzeczywistości, w obliczu uporczywych przeszkód i codziennych praktycznych względów politycznych, które sprawiają, że większość przywódców najludniejszych biednych krajów jest niewiarygodna, kwestią jest przymuszenie do współpracy.

E. Przymusowa współpraca nie powinna podlegać dyskusji ze 166 narodami, których większość przywódców jest niezdecydowana, uwarunkowana lokalnymi „kulturami” i pozbawiona odpowiedniego pojęcia o Nowym Porządku Świata. Debata oznacza opóźnienie i niezrealizowanie naszych celów”.

W dalszej części dokumentu czytamy, jak zamierzają wprowadzić swą politykę w życie:

„A. Rada Bezpieczeństwa ONZ, na czele której stoją główne mocarstwa anglosaskie, wyda dekret, zgodnie z którym odtąd Rada Bezpieczeństwa będzie informować wszystkie narody, że skończyła się jej cierpliwość co do populacji i że wszystkie narody dostaną roczne kwoty redukcji populacji, które będą egzekwowane przez Radę Bezpieczeństwa w drodze selektywnego lub całkowitego embargo na kredyty, towary handlowe, w tym żywność i lekarstwa, lub, w razie potrzeby, przy użyciu siły militarnej.

B. Rada Bezpieczeństwa ONZ poinformuje wszystkie narody, że przestarzałe koncepcje suwerenności narodowej zostaną odrzucone i że Rada Bezpieczeństwa posiada pełną jurysdykcję prawną, wojskową i gospodarczą w każdym regionie świata, i że będzie ona egzekwowana przez Główne Narody Rady Bezpieczeństwa.

C. Rada Bezpieczeństwa ONZ przejmie w posiadanie wszystkie zasoby naturalne, łącznie ze zbiornikami wodnymi i wielkimi lasami, które będą wykorzystywane i chronione dla dobra Głównych Narodów Rady Bezpieczeństwa.

D. Rada Bezpieczeństwa ONZ wyjaśni, że nie wszystkie rasy i narody są równe i nie powinny być. Rasy, które udowodniły swoją wyższość dzięki wyjątkowym osiągnięciom, powinny rządzić rasami mniejszymi, opiekując się nimi pod warunkiem, że współpracują z Radą Bezpieczeństwa. Podejmowanie decyzji, w tym dotyczących bankowości, handlu, kursów walut i planów rozwoju gospodarczego, będzie realizowane pod nadzorem Głównych Narodów.

E. Wszystko to stanowi Nowy Porządek Świata, w którym Porządek, wszystkie narody, regiony i rasy będą współpracować zgodnie z decyzjami Głównych Narodów Rady Bezpieczeństwa.

Celem tego dokumentu jest pokazanie, że opóźnione działanie może mieć fatalne skutki. Wszystko może zostać utracone, jeśli będziemy tolerować zwykły sprzeciw mniejszych ras, a niefortunne wahanie się naszych najbliższych towarzyszy stanie się powodem naszych wahań. Ostatecznym rozwiązaniem jest otwarta deklaracja woli, po której następuje zdecydowane użycie siły. Należy to zrobić, zanim jakikolwiek wstrząs uderzy w nasze rynki finansowe, zszarga naszą wiarygodność i być może zmniejszy naszą siłę”.

Powyższy tekst wydaje się parafrazować dokument będący wynikiem Przesłuchania Publicznego ONZ na Środkowym Zachodzie, które zostało zarchiwizowane w archiwum Internet Archive. Jest to ten sam dokument opublikowany przez Freedoms Phoenix, do którego dołączono dodatkową stronę; list z dnia 2 października 1991 r. od George’a W. Hunta do kongresmana Richarda A. Gephardta.

Nie mamy możliwości potwierdzenia jego autentyczności, ale zachęcamy do zapoznania się z pełnym dokumentem i listem. Linki do kopii dokumentu znajdziesz TUTAJ i TUTAJ.

Źródło zagraniczne: Expose-news.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

9 komentarzy

 1. Dandi1981 20.11.2023 12:13

  Za redukcje przyrostu naturalnego musza zaplacic kraje bogatsze biedniejszym np 10 000 usd za usuniecie macicy wiek nie wiecej nie mniej niz 18.
  Lub rozwinac biedniejsze kraje tu przyklad chiny gdziec dobrobyt niesie za saba mniejsza dzietnosc.
  A indie bieda i wyz demograficzny.
  Europa sie wyludnia tu nie sa potrzebne dzialania ale azja , afryka poprzez program bieda plus sprawia ze modele wielodzietne rodziny sa najpowzwchniejsze bo nie maja innych zajec .

 2. Kazma 20.11.2023 13:38

  Potwory w ludzkiej postaci co chlają krew torturowanych dzieci i trzęsą całym światem pragną wymordować słowiańską rasę, bo należy do najpiękniejszych i najzdolniejszych ras i stanowi ogromne zagrożenie dla tych gadzin, których osobniki są właściwie wszędzie. Musi chyba przyjść jakaś ingerencja wyższej siły albo istot żeby przetrzebiła albo całkiem wytrzebiła to plugastwo ze świata, bo zwykli ludzie już chyba zupełnie sobie z tym nie radzą!

 3. Wolfman 20.11.2023 15:11

  Taka ta rasa ludzka piekna i zdolna , ze nie radzi sobie z niczym.

 4. adambiernacki 20.11.2023 16:32

  Kazma tak tak słowem nic nie róbmy jak nic nie robimy bo aniołkowie przylecą i za nas zrobią wszystko a my będziemy sie modźlić, narzekać i chlać tanioche oglądając najdurniejsze telewizorkowe obrazki z przerwami na warczenie na sąsiada. Ciekawy jestem co to są “zwykli ludzie”.

 5. JedynaDroga 20.11.2023 17:35

  @adambiernacki

  Ja tam czekam na ponowne przyjście Jezusa Chrystusa pod postacią szaraka który wyląduje na jednorożcu i zabierze wybranych ze sobą do nieba, a że będzie tych tylko 144 tysiące reszta z nas wyląduje z szatanem w piekle.

  Cobyśmy nie zrobili mamy przeyebane.

  Nie można być zbawionym, ani ratować świata.

  Nie podobają mi się mechanizmy tej gry.

  W zasadzie to mogę jeszcze załapać się do czyśćca.

  Do zobaczenia w koloni karnej tam wysoko !

  W jaki sposób działa modlitwa za dusze czyśćcowe ? Osoba za która odprawiana jest modlitwa będzie miała skrócony ” wyrok ” a osoba od której wyszła modlitwa zapunktuje u najwyższego ?

  Po co robić cokolwiek, sokoro istnieje ” system ” który zapewnia robotę, żarcie, dach nad głową do tego Ci bardziej gorliwi mają zapewnione życie wieczne u boku psychopaty.

  Istna sielanka, tylko idioci siedzą w internetach i czytają te wszystkie teorie spiskowe.

 6. rici 20.11.2023 18:32

  JedynaDroga; te 144 tys. to sa wszyscy ludzie na ziemi ktorzy posiadaja cos takiego jak dusze.
  Kazda dusza posiada nie tylko jedno ubranko, czyli taki bioskafander, tylko bardzo duzo.Dusza nie jest ograniczona ani czasem, ani przestrzenia.
  Dlatego tez istotne jest takie przykazanie o milosci blizniego, poniewaz w kazdym mozesz spotkac czesc swojej duszy. Tak ze moze sie okazac ze jezeli kogos krzywdzisz to moze to ten kto posiada czesc twojej duszy, czyli jest takim innym ty.
  Bardzo czesto ludzie tak zwanego “blizniaczego plomienia” spotykaja sie i razem zyja, i ci sa najszczesliwi.
  Chociaz mozna powiedziec ze sa rowniez ludzie nie posiadajacy duszy, ale to sa z reguly hybrydy.

 7. JedynaDroga 20.11.2023 18:41

  @rici

  Doskonale sobie zdaję sprawę, że w biblii znajduje się bardzo dużo ” prawdy ” która została tam umieszczona przez psychopatów, żeby ludzie się powoływali na konkretne przykłady w niej zawarte i nie zgłębiali się zbytnio dalej ( wola boża itd )

  Opisy ludobójstw, które w rzeczywistości miały miejsce a były zwykłymi masakrami bezbronnej ludności jak krwawa rzeź ludności Egiptu.

  Wielki potop, który według mnie był rodzajem wielkiej katastrofy, może nawet o zasięgu globalnym, gdzie co rusz znajdowane są dowody, że taka katastrofa rzeczywiście miała miejsce.

  Przykłady używania elektryczności oraz zaawansowanych technicznie urządzeń przez reprezentantów psychopatów.

  Jak już jesteśmy przy temacie :

  https://en.wikipedia.org/wiki/The_Annunciation,_with_Saint_Emidius#/media/File:The_Annunciation,_with_Saint_Emidius_-_Carlo_Crivelli_-_National_Gallery.jpg

  Tak mniej więcej mogło prezentować się ” zesłanie ducha świętego ”

  Takich przykładów pewnie są setki.

  Tutaj nie chodzi o przykłady materialne, ale także ideologiczne które ustawiają myślenie jednostek na dane tematy.

  Nieraz niezwykle trudno jest ” wyjść z pudełka ” i zobaczyć pewne rzeczy w szerszej perspektywy.

  Ludzie wierzący nie zaakceptują, że są oszukiwani ponieważ wtedy pojawiło by się zwątpienie a wraz nim upadek wiary jednostki.

 8. Flibusta 20.11.2023 20:57

  Gorąco polecam lekturę książki “Limes inferior” którą lata temu napisał J. A. Zajdel.

 9. Kazma 21.11.2023 13:13

  Ponoć bardzo przeciętna, niezbyt twórcza na tle ogromnego światowego dorobku literatury dystopijnej. Ale przeczytam, bo nic nie czytałem tego autora, a trzeba przeczytac chociaz z kilka książek żeby móc wypowiedzieć się rzetelnie chociażby subiektywnie tylko.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.