USA wprowadziły nowe sankcje przeciwko Syrii

Opublikowano: 01.10.2020 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1433

USA wprowadziły sankcje przeciwko kilku obywatelom Syrii i 13 syryjskim organizacjom, w tym także ministerstwu turystyki, czytamy w oświadczeniu amerykańskiego Departamentu Skarbu.

Do listy osób objętych sankcjami dodano sześciu Syryjczyków, mieszkańców Damaszku, Tartusu i Latakii. Oprócz nich na liście znalazło się 13 organizacji, wśród których jest ministerstwo turystyki oraz szereg firm budowlanych, firma świadcząca usługi noclegowe, Syrian Hotel Management LLC i jej dyrektor.

Szef syryjskiego MSZ Walid Muallem powiedział wcześniej, że USA starają się pozbawiać naród syryjski „ostatniego kawałka chleba”, wykorzystując sankcje jako ostatnią broń dla osiągnięcia swoich celów w Syryjskiej Republice Arabskiej. Według niego Damaszek nauczył się już przeciwdziałać sankcjom Waszyngtonu i podejmuje działania dla walki z następstwami sankcji.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.