Izraelskie lotnictwo zaatakowało irański konsulat i zabiło wojskowego

Opublikowano: 02.04.2024 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2547

Izraelskie lotnictwo przeprowadziło atak na punkt konsularny przy Ambasadzie Iranu w Syrii, zabijając między innymi dowódcę irańskiego Korpusu Strażników Rewolucji Islamskiej w Syrii i Libanie. Ministerstwo Spraw Zagranicznych Iranu wezwało Organizację Narodów Zjednoczonych do zajęcia się sprawą, bo w ten sposób doszło do pogwałcenia prawa międzynarodowego.

W momencie nalotu w budynku znajdującym się w Damaszku przebywało kilka osób, które zginęły na miejscu. Wśród nich był generał Mohammad Reza Zahedi, dowódca elitarnych irańskich sił stacjonujących w Syrii i Libanie.

Irański minister spraw zagranicznych Hosejn Amir Abdollahijan domaga się od Organizacji Narodów Zjednoczonych zdecydowanej reakcji. Przypomniał, że atakowanie placówek dyplomatycznych jest naruszeniem prawa międzynarodowego i wszystkich konwencji.

Syjonistyczne ataki wymierzone w irańskich wojskowych nasiliły się po 7 października ubiegłego roku, gdy bojownicy Hamasu przeprowadzili operację wymierzoną w izraelskiego okupanta.

Na podstawie: Euronews.com, en.MehrNews.com
Źródło: Autonom.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. pikpok 02.04.2024 11:47

  Syjonistyczno-satanistyczne pasożytdy kabaalistyczne widać bardzo chcą sprowokować Iran, a pewnie i innych arabów. Marzy się psychopatom IIIWŚ.

 2. akami 02.04.2024 13:00

  Tak, pasoszydy tak właśnie działają. Poprzez opłacane obustronne prowokacje. Podnosza temperaturę. Ponieważ zarabiają na wojnie, zarabiaja na odbudowie. Dla pasoszydów wojna to interes. Mordują się durne goje nawzajem. Mnie zastanawia jak to mozliwe,że w dobie dostepu do informacji nadal są tysiące żołnierzy z wypranymi do czysta mózgami. Jak oni mogą strzelać do drugiego człowieka? I pomysleć, że wystarczyłoby po prostu powiedzieć: dosyć tego. Wybieram życie człowieka jako największe dobro duchowe. Nie byłoby wojen, gdyby ludzie posiadali wieksza swiadomość, że są gruppy pasoszydów na swiecie, które własnie robią wszystko by obnizać ludziom świadomosć i poniżać ich do poziomu konsumenta. Mierzą ludzi swoja miarą. Nas są miliardy, ich moze pare milionów. A jednak kontroluja produkcję pieni,adza, okradaja nas z zasobów. Z naszej pracy, z naszych talentów. Generuja inflację poprzez dodruk którym wykupują całe gospodarki. Mało osób zdaje sobie sprawę z tego pasoszydowskiego mechanizmu okradania i przejmowania kapitału bez pracy. Pytanie, kiedy w końcu ludzie się połapią i zakończą ten pasoszydowski epizod.

 3. Katana 02.04.2024 13:15

  @akami. Gdyby ludzie “się połapali” to zobaczyli by swoje wady – a tego nie chcą.
  Nie chcą widzieć siebie w roli pasożyta. A jeśli nawet są skłonni przyznać się do swoich słabości to uznają je za zbyt małe i nieznaczące w porównaniu z “całym złem” tego świata.
  Nie dość, że chcieliby tego od innych to jeszcze natychmiast.
  “(4) Wiążą ciężary wielkie i nie do uniesienia i kładą je ludziom na ramiona, lecz sami palcem ruszyć ich nie chcą. (5) Wszystkie swe uczynki spełniają w tym celu, żeby się ludziom pokazać. Rozszerzają swoje filakterie i wydłużają frędzle u płaszczów. (6) Lubią zaszczytne miejsca na ucztach i pierwsze krzesła w synagogach. (7) Chcą, by ich pozdrawiano na rynkach i żeby ludzie nazywali ich Rabbi.” Mt2

 4. Foxi 02.04.2024 14:17

  Ten “epizod” ma w planie wgrane zakończenie swego istnienia. Po to został stworzony by siać terror i zbierać nienawiść. Obecnie trwa faza rozsiewania tego zła po całym świecie. Biedni Majowie w Gwatemali mają jeszcze jaja i robią to co trzeba robić w takiej sytuacji; walczą. Stworzyli ruch oporu i w zeszłym tygodniu odstrzelili jednego demona. A cała reszta świata kolaboruje z okupantem. Kolaboracja kończy się tak jak zwykle; nóż w plecy, albo trucizna do jedzenia.
  A tu przykład. Pan co wrócił w jednym kawałku z dzikich pól, twierdzi że wątpi w to czy jeszcze jest człowiekiem: https://www.youtube.com/watch?v=pQY9Wo0KO6I Skoro tam był to wie o czym mówi. Czy to kolejny objaw przebywania z demonami?
  ^^
  Dopisek. Skro tam w Syrii złamali wszelkie prawa międzynarodowe to jak myślicie czy zawahają się zrobić podobną prowokację np w Polsce?

 5. replikant3d 02.04.2024 18:18

  Foxi, Nie, tu nie zrobią. Przynajmniej nie w dającym się przewidzieć czasie. Polacy póki co jeszcze potrafią się ,,sprężyć,, jak ktoś im lufę przystawi do łba. Dlatego czekają aż klakierki u steru całkowicie zdeprawują ten naród. Co niestety doskonale im się udaje….

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.