Transpłciowy zabójca zastrzelił 6 osób

Opublikowano: 28.03.2023 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2622

Transpłciowy zabójca, który w poniedziałek zastrzelił troje dzieci w wieku dziewięciu lat i troje dorosłych, w prywatnej chrześcijańskiej szkole w Nashville w stanie Tennessee, był byłym uczniem, który sporządził mapy budynków. Pozostawił również „manifest”.

28-letni Audrey Elizabeth Hale, który uważał się za transseksualną kobietę, został zastrzelony przez policję po konfrontacji z funkcjonariuszami na terenie Covenant School. Był uzbrojony w broń szturmową i pistolet.

Sześć ofiar to 9-letnie dzieci Evelyn Dieckhaus, Hallie Scruggs i William Kinney, 61-letnia Cynthia Peak, 61-letni Mike Hill oraz 60-letnia Katherine Koonce, która była dyrektorką szkoły.

Możliwy motyw nie jest znany.

Prezydent USA Joe Biden nazwał poniedziałkowy atak „chorym” i „rozdzierającym serce”. Dodał, że Stany Zjednoczone muszą zrobić więcej, aby chronić szkoły, i wezwał Senat do uchwalenia zakazu broni szturmowej – co kryminalizowałoby świadomą sprzedaż, produkcję, przekazywanie, posiadanie lub import wielu rodzajów broni półautomatycznej i broni o dużej pojemności magazynku.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Na podstawie: Sky News
Źródło: Goniec.net


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. Admin WM 28.03.2023 11:09

  Ciekawe, że w chwili napaści na szkołę, był ubrany po męsku, a nie jak kobieta.

 2. Irfy 29.03.2023 00:00

  @Admin
  Dlatego że jeszcze nie tak dawno temu u ludzi, którzy raz identyfikowali się jako mężczyzna a raz jako kobieta, diagnozowano zwykłą, przaśną schizofrenię. Były na to leki, względnie można było umieścić osobnika w szpitalu psychiatrycznym. Szczególnie, jeśli istniała groźba, że stanie się agresywny.

  Obecnie nikt nawet nie śmie nazwać ich schizofrenikami ani tym bardziej leczyć. Przeciwnie, są wynoszeni na piedestały i przedstawiani jako przykład dla innych. Schizofrenii oczywiście coś takiego nie wyleczy, za to może prowadzić do takich oto wybryków.

  Akurat ten sprawca był ubrany po męsku, ponieważ moim zdaniem był mężczyzną z rozdwojeniem jaźni. W ubiegłym wieku “drugie ja” pewnie byłoby również męskie, o innym charakterze. Ale teraz zamiast go leczyć, zrobiono z niego modnego “transpłciowca”, co zaowocowało dziewięcioma trupami. Co ciekawe o tym, że chodziło o faceta twierdzącego, że jest kobietą, dowiedziałem się dopiero z artykułu na WM.

  Bo oczywiście “główny nurt” skrzętnie to zataja, tak samo jak zatajają muzułmańskie dźganie nożami. Podobnych przypadków jest zresztą więcej. Jakiś czas temu a Australii facet, któremu ubzdurało się, że jest kobietą, nachlał się, naćpał, chwycił za siekierę i w pobliskim sklepie porąbał dwoje przypadkowych klientów. Mechanizm pewnie ten sam – nieleczona schizofrenia. “Postępowców” to oczywiście nie obchodzi, bo to nie oni giną.

 3. sanchop 29.03.2023 07:50

  Choroby psychiczne się zalecza a nie ulecza z nich, tyle na temat nauki, która przecież tak bardzo poszła do przodu, a jest coraz gorzej.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.