Tajemniczy zgon inż. Zadrożniaka

Opublikowano: 13.03.2021 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 2033

Na tym nagraniu inż. Zadrożniak informuje, kto stoi za likwidacją polskiej energetyki. Jeśli posłuchasz – mocno się zdziwisz. Teraz nie żyje. Czyżby go zabili?

https://www.youtube.com/watch?v=I2kxh7zAWSs

Audycja nagrana po jego śmierci.

https://www.youtube.com/watch?v=JIBqhhrut6g


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Radek 14.03.2021 04:05

    Ale bredzi na tym pierwszym filmie. Nawet nie wie co to jest Buddyzm Zen. Pokazuje jakiś posąg apsary z jakiejś świątyni i mówi, że to jest jakaś bogini. Ogólnie to nawet nie zadał sobie trudu aby poczytać Wikipedię, tylko chce człowieka zmieszać z błotem bo nie jest katolikiem. Drugi zaś podaje argument misjonarki. To tak jakby pytać się dżihadysty co to katolicyzm.
    Oczywiście nie mam kompetencji do podważania kwestii głównego tematu, który jest warty zapoznania się. Tylko ludzie którzy mają tak ograniczone poglądy i nie chcą nawet zdobyć podstawowej wiedzy aby się nie ośmieszyć nie są w pełni dla mnie wiarygodni. Ponieważ tak jak naciągają Buddyzm do Hinduizmu, to również mogą sobie pozwolić na naciąganie innych spraw.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.