ABW zaskarżyła wyrok ws. wRealu24

Opublikowano: 19.05.2023 | Kategorie: Wideo

Liczba wyświetleń: 1854

https://www.youtube.com/watch?v=TG_JyNXFVlM

Marcin Rola, który szefuje telewizji wRealu24, wygrał z ABW proces sądowy w WSA o blokadę stron internetowych. Po 3 miesiącach dostał pisemne uzasadnienie wyroku. ABW nie odblokowała stron i mimo jednoznacznego wyroku sądu, który odwołał się do konstytucyjnego zakazu cenzury prewencyjnej, zgodnie z przewidywaniami postanowił wydłużyć blokadę najdłużej jak się da zaskarżając decyzję WSA do NSA. Portal WolneMedia.net, który również wygrał z ABW w WSA 26 kwietnia 2023 r., na chwilę obecną nie otrzymał jeszcze wyroku na piśmie, choć jest w lepszej sytuacji od wRealu24, ponieważ ABW odblokowała go po 3 miesiącach cenzury. Od daty odebrania pisma przez ABW liczy się 7 dni na uprawomocnienie wyroku lub czas na zaskarżenie decyzji do NSA.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. sanchop 19.05.2023 10:52

    No jak zauważyłem sejmowe przygłupy w realu 24 to się wyleczyłem, jakieś 3 albo i 4 lata temu…
    Co do drugiego nczasu, to kiedy wojna się (w mediach)rozpoczęła 2022 zablokowali komentarze, więc wszystko stało się jasne jak wypowiedzi mentzena na temat tej wojny…

  2. Stanlley 19.05.2023 22:29

    Rola to papeć systemu. Pseudo-antysystem się tam promuje po czym za jakiś czas lądują najczęściej w strukturach PIS. Wyjątkowa pobłażliwość systemu – chyba pamiętamy jak to w pewnej serii “programów” promowali alkohol a wręcz pijaństwo… Przypomnę że z drugiej strony Maciej Maciak został skazany za “heloł”

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.