„Wolne Media” o wygranej z ABW

Opublikowano: 29.04.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1985

https://www.youtube.com/watch?v=j996a3gwCjI

Wczoraj, 28 kwietnia, udzieliłem wywiadu „Najwyższemu Czasowi!” nt. wyroku WSA ws. mojej skargi na cenzurę prewencyjną ABW, która miała miejsce w 2022 roku. Dawno nie udzielałem wywiadów, więc wyszedłem z wprawy, ale może kogoś zaciekawi. Jak zwykle nie pokazuję twarzy, bo chronię prywatność.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. sanchop 29.04.2023 23:26

    Miło, że zwrócili uwagę na portal wolnemedia.net (1.3mln wejść w marcu) a sami mają 1,2 mln – dane za marzec(dane z similarweb), różnica jest taka, kto za kim stoi, widzimy gdzie jest antysystem… dziękujemy prawicowemu pudelkowi za promocje WM

  2. Admin WM 30.04.2023 06:02

    Similarweb pokazuje Pagerank w Polsce wyższy dla NCzas.com niż dla WM, a Pagerank światowy odwrotnie – WM stoją wyżej niż NCzas. Więc coś tu nie gra. Dane nie zgadzają się z licznikami WM – pokazują ok. 1/3 tego co sugeruje Similarweb. Chyba, że chodzi o wielokrotne wejścia a nie unikalne. Z drugiej strony trzeba pamiętać, że NCzas ma teraz zablokowaną stronę przez ABW, więc bez blokady możliwe, że mieliby dwa razy więcej.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.