Religia klimatyzmu!

Opublikowano: 22.03.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1417

https://www.youtube.com/watch?v=gvH0OvQyv0M

Greta Thunberg została doktorem — nie geologii czy ekologii, lecz… teologii!

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. Irfy 22.03.2023 10:06

  Bardzo długo nie mogłem zrozumieć, dlaczego totemem klimatycznego biznesu uczyniono właśnie to niedorozwinięte dziecko. Pomysł wydawał mi się niedorzeczny. Owszem, chwilowa korzyść była taka, że Greta była w stanie przyciągnąć uwagę zachodniej smarkaterii. Sytej, znudzonej, zblazowanej i żądnej zmiany świata “na lepsze”. Oczywiście w taki sposób, żeby broń boże samemu nie zrezygnować z smartfonów, drogich ciuszków zmienianych co miesiąc oraz wiejskich rezydencji swoich rodziców.

  Sądziłem jednak, że inwestowanie w Thurnberg nie ma większego sensu. Panienka zaraz zacznie dojrzewać, buntować się, chlać, ćpać, zadawać z facetami, łasymi na kasę, w której kąpie się Greta. I tutaj się pomyliłem. Thurnberg, z racji swojego upośledzenia zwyczajnie nie może “zerwać się z łańcucha”, na którym prowadzą ją cyniczni i pazerni rodzice. Innymi słowy, do końca życia, swojego albo ich, będzie robiła to, co jej każą i mówiła to, co jej napiszą i każą mówić. W ten sposób może mieszać we łbach zachodnich dzieciaków jeszcze co najmniej dekadę.

 2. replikant3d 22.03.2023 18:27

  Kiedy przestanie być potrzebna, zostanie ,,usunięta,, jak inne pacynki…

 3. Aaron Schwarzkopf 22.03.2023 19:03

  Przy jej bukiecie schorzeń psychicznych już dawno powinna była przenieść się do lepszego świata. Póki co jest jeszcze potrzebna…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.