Który palec pokazać państwu, które chce cię zabić?

Opublikowano: 01.05.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 759

Rząd Ukrainy postanowił odebrać prawo do paszportu obywatelom mieszkającym za granicą. Państwo Niemcy to skrytykowało, państwo Polska się zachwyciło. A ja postanowiłem się wczuć i poczuć jakby to było zabić parę osób i zginąć za ojczyznę. Musiałbym mieć powód. W tym odcinku poszukam tego powodu w najlepszym miejscu dla wzbudzania w sobie patriotyzmu: w poezji patriotycznej!

Źródło: Kontestacja.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.