Tajemnica Wielkiego Sfinksa

Opublikowano: 29.01.2019 | Kategorie: Audycje

Tajemnica Wielkiego Sfinksa

Liczba wyświetleń: 1121

Starożytny Egipt do dziś skrywa wiele tajemnic. Niewiele pradawnych budowli wzbudza aż tyle kontrowersji co Wielki Sfinks znajdujący się na płaskowyżu w Gizie. Historia powstania tego monolitycznego posągu do dziś pozostaje niewyjaśniona. Warto się zatem zastanowić nad tym kto oraz kiedy mógł zbudować Wielkiego Sfinksa, który może być kluczowym reliktem dla poznania historii ludzkiej cywilizacji.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.