Ciała Obcych z Nazca – dalszy ciąg kontrowersji

Opublikowano: 11.11.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 948

Dalszy ciąg tej historii. W Peru, w rejonie Nazca-Palpa odnaleziono co najmniej kilkanaście ciał dziwnych humanoidalnych istot, które nie przypominają człowieka. Nieznane są dokładne miejsca, gdzie odnaleziono te ciała, jaki był kontekst archeologiczny, a w całą sprawę od początku zaangażowani byli złodzieje grobowców oraz kontrowersyjny dziennikarz Jaime Maussan, który ma długą historię szerzenia nieprawdziwych informacji. Za autentycznością tych ciał opowiadało się jednak kilka osób z wykształceniem naukowym, biolodzy i radiolodzy, którzy je przebadali. Jednocześnie wielu innych naukowców protestowało, że ciała to zwyczajne oszustwa, złożone i sklejone z kości zwierząt oraz ludzi. Zerknijmy na to, co się wydarzyło podczas kolejnego posiedzenia na temat tych kontrowersyjnych okazów.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

 1. rici 11.11.2023 14:09

  O cialach tych obcych to juz czytalem w latach 70-tych. A pierwsze takie ciala zostaly odkryte jeszcze w XIX wieku.
  Podobna sytuacja jest z kamieniami z Ica z Ekwadoru. Wyrzezbione kamienia, w twardym andezycie, gdzie jeszcze obecnie miano by trudnosci z takim rzezbieniem, przedstawiajace miedzy innymi dinozaury, czy operacje na otwartym sercu.
  Znalazca zostal zdyskredytowany, posadzany o falszerstwo, itp.
  W jednym i drugim przypadku przy badaniu tych znalezisk kazdy “naugofiec” zostalby zdyskredytowany.
  W zasadzie nie ma wspolczesnej nauki, tylko jest towarzystwo wzajemnej adoracji.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.