Hipoteza podarowanej techniki

Opublikowano: 06.11.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 956

Kilka miesięcy temu świat obiegła szokująca informacja. David Grusch, były oficer amerykańskiego wywiadu, zeznał pod przysięgą, że Stany Zjednoczone odzyskały latające pojazdy stworzone przez nieludzką inteligencję. O tym, że Stany Zjednoczone miały odzyskać pozaziemskie statki, od dekad mówiło wiele wiarygodnych osób. Jeśli te doniesienia są prawdziwe, to warto pochylić się nad intrygującą hipotezą. Czy aby na pewno te statki kosmiczne wpadłyby w ręce Amerykanów przez przypadkową awarię? Czy też może byłaby to celowo zaplanowana akcja polegająca na podarowaniu zaawansowanej technologii? Jednak jeśli tak by było, to jaki właściwie motyw przyświecałby istotom pozaziemskim?

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.