Skazany za kopnięcie policjanta

Opublikowano: 24.10.2021 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1253

Sąd w Reykjaness na Islandii skazał na sześćdziesiąt dni ograniczenia wolności mężczyznę, który kopnął policjanta.

Mężczyzna został oskarżony o kopanie funkcjonariusza policji, a ponadto o kopanie strażnika więziennego z komisariatu policji na ulicy Hverfisgata.

Jak wynika z raportów, oskarżony kopnął policjanta przed klubem Ölhúsið w Hafnarfjörður. Policjant doznał urazu lewego kolana. Podczas akcji oskarżony popchnął także drugiego funkcjonariusza, w wyniku czego policjant stracił równowagę.

Po tym jak oskarżony został przyprowadzony na komisariat policji, dwukrotnie kopnął strażnika więziennego, który pełnił tam dyżur.

Sędzia sądu rejonowego uznał, że należy wziąć pod uwagę to, że mężczyzna nie był wcześniej karany, co ma znaczenie przy ustalaniu kary. Za rozsądną karę uznano zatem sześćdziesiąt dni ograniczenia wolności w zawieszeniu.

Opracowanie: M.M.N.
Na podstawie: Visir.is
Źródło: IcelandNews.is


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.