Protest w sprawie szczepień

Opublikowano: 19.01.2012 | Kategorie: Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 486

W piątek, 20 stycznia o godz. 15:30, odbędzie się w Poznaniu protest w sprawie jawności informacji o szczepionkach i wolności wyboru szczepień. Protest odbędzie się na ul. Półwiejskiej pod pomnikiem Starego Marychy.

Organizatorzy urządzają protest w ramach solidarności z rodzicami zmarłej Stacy, córki Raphaël Sirjacobs i Béatrice Dupont, ofiary szczepionki. Rodzice zmarłej Stacy apelują do całego świata o przyłączenie się w piątek, 20 stycznia 2012 r. do ich protestu w Brukseli.

„Organizujemy światowy marsz ku czci Stacy, Novy i innych ofiar szczepień na całym świecie. Apelujemy do wszystkich obywateli wszystkich krajów, aby wyszli na ulice miast, miasteczek i wsi: to musi się zmienić teraz! Pamiętajcie, aby zaprosić miejscowych dziennikarzy, media, ofiary i ich rodziców gotowych, do opowiedzenia swojej historii.”

Stacy Sirjacobs zmarła w październiku 2011 r. w wieku 2 miesięcy, tydzień po zaszczepieniu pierwszą złożoną szczepionką. Jej rodzice desperacko walczą o uzyskanie wyników z autopsji. Zgodnie z prawem obowiązującym w Belgii, każda nagła śmierć dziecka poniżej 18-go miesiąca życia wymaga przeprowadzenia sekcji zwłok w celu zbadania przyczyny śmierci, chyba że jedno z rodziców sprzeciwia się. Rodzice nie sprzeciwili się autopsji. Od października 2011 bezskutecznie domagają się jej wyników!

Nic dziwnego, że dziś rodzice Stacy apelują o nie cenzurowanie informacji o szczepionkach. Dla nich marsz 20 stycznia będzie miał wymiar osobistej tragedii, jaka być może nie wydarzyłaby się, gdyby informacje o zagrożeniach szczepień były przekazywane rzetelnie nie tylko rodzicom, ale i lekarzom.

W Polsce również zdarzają się równie szokujące i smutne historie związane ze szczepieniami. Oto historia Kubusia…

Jako noworodek został standardowo zaszczepiony szczepionką przeciwko gruźlicy w szpitalu, wkrótce pod pachą pojawiły się powiększone węzły chłonne, które zostały nacięte, żeby oczyścić je z ropy. Rok później Kubuś trafił do Centrum Zdrowia Dziecka gdzie leżał nieprzytomny. Okazało się, że jest chory na poszczepienną gruźlicę mózgu, jednak szpital i lekarze nie potwierdzili na piśmie tej diagnozy. Kubuś zmarł w maju 2011 roku. Mimo wielokrotnych próśb i pism, rodzice do dzisiaj nie otrzymali wyników sekcji zwłok, chociaż minęło już 8 miesięcy od śmierci chłopczyka!!! Lokalny Sanepid odmówił rodzicom prawa do uzyskania informacji czy lekarz zgodnie z obowiązkiem zgłosił niepożądany odczyn poszczepienny!

Organizatorzy apelują:

“Zróbcie plakaty, banery, tablice z hasłem: NIECENZUROWANA INFORMACJA O SZCZEPIONKACH, WOLNOŚĆ WYBORU! Będziemy szczęśliwi, jeśli wykorzystacie poniższe zdjęcie belgijskich bliźniaczek Stacy i Lesly. Międzynarodowe wiadomości ujawniły ostatnio, że 14 dzieci zostało zabitych w czasie prób klinicznych pewnych szczepionek w Argentynie, 10 zmarło w Indiach, a wiele innych na całym świecie. Co gorsze: według relacji Washington Post z 4 stycznia 2012 roku 14 ofiar śmiertelnych z Argentyny znajdowało się w grupie kontrolnej, a jeśli to prawda, dowodzi to, że bezpieczne próby kliniczne ze szczepionkami są oszustwem, a w tzw. ‘grupach kontrolnych’ zamiast ‘placebo’ stosuje się toksyczne szczepionki. Ocena bezpieczeństwa szczepionek jest zatem tendencyjna a nasze dzieci są niczym więcej niż świnki morskie! Prosimy dołącz do nas 20 stycznia w czasie demonstracji na całym świecie!”

Więcej informacji TUTAJ i TUTAJ.

Nadesłano do “Wolnych Mediów”
Przeredagowano na potrzeby “Wolnych Mediów”

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

8
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
cichociemny
Użytkownik
cichociemny

nie szczepmy swoich dzieci!!!! szczepienia nie są obowiązkowe!!!

papillon
Użytkownik
papillon

Szukajmy cywilizowanych miejsc, gdzie można urodzić dziecko bez koszmarnych szczepień i bełkotu niedouczonych pseudo-medyków o konieczności ich stosowania. Dbajmy o dziecko od chwili poczęcia, jak najmniej medykamentów – zarazy XX i XXI wieku. To prawda, to bardzo trudne w tej skażonej cywilizacji, ale będzie łatwiejsze gdy będziemy mieć świadomych partnerów.

buasinski
Gość
buasinski

poczekajmy aż przyjdzie lekoodporna gruźlica z Indii, będzie wesoło bez szczepień

Il
Użytkownik

nie ma czegoś takiego jak 100% lekoodporna gruźlica.

czasy się zmieniają, choroby mutują i skład prawdziwych lekarstw również się zmienia.

leczenie z użyciem komputerów i internetu uzależnia od nowoczesnych technologii, którymi sami siebie i innych zniewalamy (uzależniamy, narkotyzujemy czyli wpędzamy w inną chorobę).
prawdziwego lekarstwa na chorobę w internecie nie znajdziesz.

ulvhedin
Gość
ulvhedin

u mnie sie nie szczepi dzieci po urodzeniu.. Połozna w szpitalu tez powiedziała ze zadne z wnuczat nie zostalo zaszczepione. Nie dajcie sie robić w wała. Mozna szczepic ale w duzo pozniejszym okresie i po zbadaniu dziecka na wszystkie sposoby. Lekarze kłamia – lobby farmaceutyczne działa sprawnie i szeroko. Zreszta… i tak mało kto slucha rozsadku…

Janusz Korczyński
Użytkownik

“poczekajmy aż przyjdzie lekoodporna gruźlica z Indii, będzie wesoło bez szczepień”

To w USA powinno być wesoło od 100 lat. Tam nigdy nie szczepiono na gruźlicę, a choroba znikła.

maleczka
Użytkownik
maleczka

oj tak tak prototestowac!!!ja juz tyle lat z mezem o tym trabimy!!!Ale gdzie tam malo kto slucha jak w mediach o tym nie mowia!!!Chwala Bogu zaczeli po latach pisac!!!Nasze dziecko ma 22lata i nie bylo szczepione!!! Zdrowe sliczne madre silne!!! :) Bogu dzieki !

buasinski
Gość
buasinski

“To w USA powinno być wesoło od 100 lat. Tam nigdy nie szczepiono na gruźlicę, a choroba znikła.”

można prosić źródło?