W Poznaniu nie chcieli Bosaka i Mentzena, ale będą ich mieli

Opublikowano: 16.09.2023 | Kategorie: Polityka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1707

Polityczne naciski sprawiły, że Stadion Poznań sp. z o.o. wycofał się z umowy dotyczącej spotkania Bosak i Mentzen NA ŻYWO. Czy to już nie jawna ingerencja w przebieg kampanii wyborczej?

„Podpisaliśmy ze Stadion Poznań sp. z o. o. umowę na zorganizowanie jutro spotkania Bosak i Mentzen NA ŻYWO. Dzisiaj koło południa rzecznik Lecha Poznań kłamał na Twitterze, że nasze spotkanie jest samowolką. Niedługo potem przyznał, że wyraził się nieprecyzyjnie, bo rzeczywiście złożyliśmy wniosek, początkowo dostaliśmy zgodę, ale została ona wycofana. Co było kolejnym kłamstwem, bo my mamy podpisaną umowę, a nie żaden wstępnie zaakceptowany wniosek. Umowa zresztą wtedy również nie była jeszcze wypowiedziana. Przedstawiciele spółki telefonicznie przekazali nam , że rzeczywiście chcą wypowiedzieć umowę, ale jeszcze nie wiadomo z jakiego powodu” – opisał sposób wypowiedzenia umowy Sławomir Menzten w czwartek w mediach społecznościowych.

„W Poznaniu zaczęli myśleć, pod jakim pozorem ukryć politycznie motywowaną chęć odwołania spotkania. Trochę to trwało, ale wymyślili. Po kilku godzinach dostaliśmy wypowiedzenie, gdzie za przyczynę rozwiązania umowy podano to, że dwa dni później na stadionie ma odbyć się mecz. Jaki związek ma niedzielny mecz na stadionie z piątkowym spotkaniem na parkingu oczywiście nic nie napisali, bo każdy wie, że żadnego związku nie ma. Jest zupełnie oczywiste, że przyczyny rozwiązania są polityczne. Co ciekawe, największe problemy z organizacją spotkań mam w zdominowanych przez PO miastach – Gdańsku i Poznaniu. Jeżeli ktoś ma nadzieję, że PO jest normalniejszą partią od PiS, to muszę go rozczarować. Nie jest. To druga strona tej samej monety. Za ich rządów w Polsce będzie takie samo bezprawie i złodziejstwo jak za PiS. Nasze spotkanie Bosak i Mentzen NA ŻYWO w Poznaniu oczywiście się odbędzie. Widzimy się w piątek o 19:00 na Placu Wolności w Poznaniu” – dodał.

Źródło: MediaNarodowe.com


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Drnisrozrabiaka 17.09.2023 01:03

    I wynajmą za prywatne pieniądze? Nie dziwcie się, że obecnie jest w Polsce drożej(spożywka)*niż w najbogatszych krajach eu.
    Jak będziecie jedli kanapkę(zboże amerykańskie z Ukrainy)z masełkiem(na mleku z Holandii) i wędlinką(świnka z Danii) z pomidorkiem(z hiszpani) na górze (wszystko kupione w zagranicznej sieciówce z kasjerem znajacym angielski i hinduski) z 5zeta/od kanapki to powspominajcie jak pięknie przemawiał ten czy tamten cudak i co się zmieniło? No ta cena za kanapkę trochę wyższa! Hehe

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.