Prohibicja w bazie wojskowej USA w Japonii

Opublikowano: 21.11.2017 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 426

Dowództwo amerykańskich wojsk w Japonii zakazało spożywania alkoholu swoim wojskowym na Okinawie w związku ze śmiercią mieszkańca w wypadku drogowym z udziałem prawdopodobnie pijanego żołnierza amerykańskich wojsk, czytamy w oficjalnym komunikacie wydanym w poniedziałek.

„Do czasu otrzymania kolejnych wytycznych spożywanie alkoholu jest zakazane. W tym także w domu i w miejscach publicznych, takich jak bary, kluby i hotele” — czytamy w komunikacie dowództwa amerykańskich wojsk w Japonii.

Według jego wytycznych od teraz wojskowi Stanów Zjednoczonych na Okinawie nie powinni opuszczać bazy wojskowej ani swoich domów. Nabywanie i spożywanie alkoholu jest również zakazane dla amerykańskich wojskowych w bazach i poza nimi także w pozostałej części Japonii.

Surowe środki przeciwko spożywaniu alkoholu są podejmowane po tym, jak wcześniej w mieście Naha na Okinawie lokalny mieszkaniec zginął w zderzeniu z ciężarówką, którą prowadził amerykański żołnierz, prawdopodobnie będąc w stanie upojenia alkoholowego.

Źródło: pl.SputnikNews.com

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek Zostań pierwszą osobą, która oceni wartość tego wpisu!
Loading...

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.