Prawdziwe początki życia na Ziemi

Opublikowano: 29.03.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1111

Dotychczas istniały tylko dwa społecznie akceptowalne wyjaśnienia, w jaki sposób powstało życie na Ziemi. Nauka twierdzi, że rozwinęło się w sposób całkowicie naturalny, używając tylko materiałów dostępnych na wczesnej planecie, bez pomocy jakiegokolwiek zewnętrznego źródła, niezależnie od tego, czy jest to źródło boskie, czy pozaziemskie. Jednak nowe odkrycia rzucają nowe, inne światło na początki życie na Ziemi. Stare teorie muszą odejść do lamusa… w tym teoria ewolucji.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.