Upadek Edenu. Czy leży na dnie jeziora Van Golu?

Opublikowano: 21.04.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 734

Większość badaczy starożytnych cywilizacji opartych o tajemniczą mistykę, uświadamia sobie, że tylko z Kurdystanu mogą rozpocząć poszukiwanie królestwa nieśmiertelnych. Według tradycji biblijnej i apokryficznej to właśnie na tej opuszczona część ziemi, zamieszkanej głównie przez wędrownych nomadów, bandy walczących rebeliantów, izolowane wspólnoty religijne, a także okazjonalne wioski, miasteczka i miasta, znajdował się Ogród Eden, miejsce spoczynku Arki Noego i miejsce pierwszych patriarchów. Ukrycie historii nastąpiło dzięki zmianie znaczenia słów. Kto tego dokonał? Dlaczego zmieniono znaczenie słów? Może dlatego, że sięgnięto po strach, który jest podstawą rządzenia?

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.