„Pieprzony” dyktatorek!

Opublikowano: 15.05.2022 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1053

Popularny amerykański podcaster Joe Rogan ostro skrytykował premiera Justina Trudeau za ataki na kanadyjskich kierowców ciężarówek podczas lutowych protestów na rzecz wolności w Ottawie.

W czwartek Rogan nazwał Trudeau „przerażającym, pieprzonym dyktatorem” podczas wywiadu w programie Joe Rogan Experience z kanadyjskim naukowcem i pisarzem Gadem Saadem, mówiąc, że zachowanie premiera zaprzecza przyjaznej reputacji Kanady i jego własnemu wizerunkowi miłego faceta.

„W Kanadzie ludzie byli przyjaźniejsi, wydawało się, że to świetny system, ale potem, kiedy masz przerażającego pieprzonego dyktatora jako premiera – tym właśnie jest. Sposób, w jaki się zachowuje – sposób, w jaki zachowywał się podczas tej akcji – nieszczery sposób, w jaki się komunikował – przeraziło mnie, ponieważ nigdy nie myślałem, że ten facet taki jest” – powiedział Rogan. „Sposób, w jaki to zrobił – po prostu przykleił im pejoratywną etykietkę, bez dowodów, bez prowokacji. To było, jak: »Zamierzam ich tak nazwać, abym mógł narzucić prawa, które powstrzymają ich przed robieniem tego, co zasadniczo jest pokojowym protestem«”.

Rogan nie był jedynym, który skrytykował Trudeau za postępowanie z protestującymi, którzy sprzeciwiają się jego polityce.

Podczas czwartkowego posiedzenia komisji bezpieczeństwa publicznego Izby Gmin były wiceminister obrony narodowej i doradca ds. bezpieczeństwa Richard Fadden powiedział parlamentarzystom, że Trudeau posunął się za daleko w swojej retoryce obrażania protestujących. „Nie sądzę, aby atakowanie poglądów było pomocne” – powiedział Fadden. „Możesz się z nimi nie zgadzać, ale myślę, że premier poszedł trochę za daleko i nie sądzę, żeby to było pzrydatne”. Fadden dodał, że politycy muszą znaleźć jakiś sposób na dyskusję z protestującymi, zamiast uciekać się do ekstremalnych środków – w przeciwnym razie, ostrzegł, może to skłonić ludzi do uciekania się do ekstremizmu.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net

11

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. sga 15.05.2022 12:44

    kazdy kryzysik ukazuje ryje zza pudru rzadzacych

  2. agama 15.05.2022 13:00

    politycy to ekstremiści

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.