Nowy Porządek – Konstytucja Ziemi, Globalna Rada, Sąd Planetarny

Opublikowano: 18.07.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1042

John Schellnhuber, jako mówca Watykanu przedstawił na komisji klimatycznej aprobowany przez wszystkie rządy pomysł na funkcjonowanie Nowego Porządek może się rozpocząć tylko wtedy kiedy zredukuje się populacje ludzi. Ziemia już dłużej nie udźwignie problemu wyżywienia. Zbliża się ogólnoświatowy głód, który już zaczął być zapowiadany przez politycznych VIP-ów za oceanem na czele z Człowiekiem Bramą. Co proponuje John Schellnhuber? Jaki Nowy Porządek przyszykowano ludziom? Czy mieszkańcy Ziemi się na to zgodzą?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 13, średnia ocena: 3,77 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o