Niemiecka polityk, krytyczna wobec Trudeau, z wizytą w Kanadzie

Opublikowano: 24.01.2023 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1305

Europejska polityk, który w zeszłym roku w ostrych słowach skrytykowała premiera Justina Trudeau na forum Parlamentu Europejskiego, zapowiedziała podróż do Kanady, aby spotkać się z ludźmi, których uważa za najodważniejszych na świecie.

Niemiecka eurodeputowana Christine Anderson zarezerwowała w lutym miejsca spotkań w Albercie, Quebecu i Ontario, ponieważ, jak mówi, polubiła Kanadyjczyków od czasu, gdy zobaczyła ich opór wobec totalitarnego reżimu w ich kraju. „Kanadyjscy kierowcy ciężarówek po prostu powstali” – powiedziała w piątkowym wywiadzie dla „Rebel News”. „Po prostu powiedzieli: »Nie, nie zamierzamy tego tolerować. Będziemy walczyć o […] naszą wolność«. To wymaga dużo odwagi. Byłam pod wrażeniem tego”.

Trasa spotkań Anderson rozpoczyna się 18 lutego w Calgary i obejmuje Toronto, Whitby i Montreal.

W marcu ubiegłego roku Anderson zwróciła na siebie uwagę międzynarodowych mediów, kiedy ostro skrytykowała Trudeau podczas jego wizyty w Parlamencie Unii Europejskiej. Anderson powiedziała, że Trudeau jest hańbą dla jakiejkolwiek demokracji. „Byłoby bardziej odpowiednie, gdyby pan Trudeau […] zwrócił się do tej Izby zgodnie z artykułem 144, artykułem, który został specjalnie zaprojektowany do debaty na temat łamania praw człowieka, demokracji i rządów prawa, co najwyraźniej ma miejsce w tym przypadku panie Trudeau”.

Na początku tego miesiąca Anderson przemawiała telefonicznie podczas protestu przed College of Psychologists of Ontario. Anderson powiedziała, że ​​solidaryzuje się z protestującymi, aby wesprzeć kanadyjskiego psychologa Jordana Petersona, którego licencja na praktykowanie zawodu była zagrożona przez uczelnię w związku z jego wystąpieniami w mediach społecznościowych.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Na podstawie: „True North”
Źródło: Goniec.net

16

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.