NHS “niechcący” zaraziła 25 000 osób HIV lub HCV

Opublikowano: 02.10.2018 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2793

24 września 2018 r. Rząd Wielkiej Brytanii wszczął dochodzenie w sprawie jednego z największych skandali, jaki miał miejsce w brytyjskiej National Health Service (NHS).

W latach 1970. i 1980. tysiące mężczyzn, kobiet i dzieci otrzymywało krew zakażoną wirusem HIV lub zapaleniem wątroby typu C. Szokujące jest, że skandal był przedmiotem debaty publicznej od co najmniej roku 1990, a dopiero teraz jest badany!

Po ogłoszeniu wyniku dochodzenia w 2017 r. oszacowano, że 7500 osób zostało zarażonych, a aż 3000 zmarło. Tydzień temu w poniedziałek liczba zarażonych została skorygowana gwałtownie w górę do ponad 25 000.

Krew pochodziła z USA i najprawdopodobniej pobierana była od narkomanów oraz więźniów. Później była podawana osobom u których podejrzewano hemofilię.

Śledztwo trwa już od kilku miesięcy. Obecnie nie wiadomo dokładnie, czy akcja prowadzona była umyślnie i na jaką skalę.

Autorstwo: Victor Orwellsky
Zdjęcie: Sabinurce (CC0)
Na podstawie: Telegraph.co.uk
Źródło: Orwellsky.blogspot.com


TAGI: , , , , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. kuralol 02.10.2018 17:08

    Umyślnie. To samo jest z sterylizacją Indian, czyli rdzennej ludności USA. Procesy w sądach trwają. Dziennikarze, którzy o tym mówią tracą pracę. Tak samo są dowody podawania HIV pederastom podczas przymusowych szczepień przeciw WZW, akcja odbywała się na Haiti w Anglii i USA na przełomie lat 70 80. Typowe postępowe demokratyczne działania USA sterowane od środka przez dr. Mengele i jego kolegów hitlerowców gestapowców – całymi garściami wyciągniętymi z Rzeszy do USA. Mało. Rozwścieczę jeszcze współczesnych psychologów. Wasze nowoczesne metody NLP i inne też są bardziej niż wątpliwego pochodzenia wprost z Gestapo zafascynowanego Eneagramem autorstwa Gurdzijewa, czyli bezpośredniego nauczyciela Stalina Trockiego Lenina i Dzierżyńskiego. Obóz władzy twardo trzyma się tej tajnej wiedzy, no cóż a wy trzymacie się ”garnuszka” i robicie to za co władza wam płaci.

  2. jasoncruzoe 03.10.2018 13:54

    Wirus HIV w Europie pojawił się według udokumentowanych źródeł w późnych latach 70.
    Wcześniejsze przypadki pochodziły z egzotycznych zakątków świata głównie z Afryki.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.