Mężczyzna w Audi A5 taranował ludzi na lotnisku w Niemczech

Opublikowano: 25.03.2023 | Kategorie: Prawo, Publikacje WM, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2095

Na parkingu w porcie lotniczym Kolonia/Bonn w piątek rano doszło do przestępstwa polegającego na staranowaniu, jak podają media, od 5 do 6 ludzi, przez człowieka, który ma według oficjalnej narracji cierpieć na chorobę psychiczną.

Według niemieckiej policji 57-letni sprawca wsiadł do otwartego samochodu znajdującego się w pobliskim garażu, po czym wjechał nim w grupę kilku osób, by następnie uderzyć nim w inne stojącej w pobliżu pojazdy. Na szczęście życie żadnej z ofiar tego przestępstwa nie jest zagrożone. Audi A5, którym poruszał się sprawca zostało zmiażdżone gdy kierujący nim przejeżdżał przez system barier kontrolujących wjazd na parking.

Po tym, jak zakończyła się jego szaleńcza szarża, 57-latek został aresztowany przez policję. Podczas tych czynności zachowywał się agresywnie i zranił dwóch policjantów. Następnie został przewieziony do szpitala w Kolonii, gdzie zbadany miał zostać pod kątem zdrowia psychicznego. Następnie zostanie odstawiony do szpitala psychiatrycznego.

Autorstwo: Terminator 2019
Na podstawie: Focus.de, Mirror.co.uk, DW.com
Źródło: WolneMedia.net


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.