MAN przenosi produkcję z Niemiec

Opublikowano: 02.09.2011 | Kategorie: Gospodarka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 939

MAN zdecydował się przenieść produkcję szkieletów autobusów turystycznych marki Neoplan z niemieckiego Plauen do Starachowic. Nowa linia produkcyjna w starachowickich zakładach kosztowała 3,5 mln zł.

Zatrudnienie znajdzie 200 osób.

Przeniesienie produkcji jest możliwe dzięki porozumieniu firmy MAN z niemieckimi związkowcami. Warunkiem było utrzymanie produkcji w Plauen na niezmienionym poziomie.

Szkielety ze Starachowic będą przewożone do Niemiec, aby tam nastąpiło ich wykończenie.

Zdjęcie: AndrewHA .
Źródło: Władza Rad


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Devi 03.09.2011 09:30

    Zwolnienia z podatków dla dużych korporacji to praktycznie standard w każdej SSE (prawnie uregulowane przestępstwo, nazywając rzeczy po imieniu).

    Po drugie tak kończy się układanie ze związkami zawodowymi. Im nie chodzi o minimalizację kosztów, tylko wysokie pensje, krótkie godziny pracy i co najzabawniejsze utrzymywanie ludzi na stanowiskach nie produktywnych i nic nie wnoszących do życia firmy (prezesi, zarządy związkowe itp.).

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.