Makabryczne odkrycie w warszawskiej kamienicy

Opublikowano: 10.04.2024 | Kategorie: Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 2443

Jak ustalił reporter RMF FM Krzysztof Zasada, Ukrainiec usłyszy dziś zarzut poczwórnego zabójstwa. Mężczyzna jest jednym z siedmiorga zatrzymanych w związku z odkryciem czterech ciał w opuszczonej kamienicy Gawłowiczów na warszawskiej Woli.

Obywatel Ukrainy ma usłyszeć zarzut jeszcze dziś przed wieczorem. Chodzi o zabójstwa czterech mężczyzn, których ciała znaleziono w kamienicy przy ul. Grzybowskiej.

Z ustaleń dziennikarza wynika, że Ukrainiec miał dokonywać zabójstw w dłuższym czasie. Zwłoki ukrywał w opuszczonym budynku, w którym przebywali bezdomni.

Na razie nie są znane motywy jego działania. Nie jest natomiast wykluczone, że w grę wchodziły porachunki między bezdomnymi Polakami i Ukraińcami.

Nie udało się potwierdzić tożsamości ofiar. Wiadomo jedynie, że są to mężczyźni.

Autorstwo: MM
Na podstawie: RMF FM
Źródło: NCzas.info


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. rozrabiaka 10.04.2024 16:52

    Wypuścić – u nich jest trochę inna kultura. Trzeba nie mieć serca aby sądzić walczącego “brata”

  2. replikant3d 10.04.2024 16:54

    Oj tam, oj tam! On tylko ,,cwiczył,, metody zabijania swoich banderowskich ,,bochaterów,, Wkrótce przecież te umiejętności znów będą potrzebne…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.