Łukaszenko chce powrotu dotacji od Rosji

Opublikowano: 03.09.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 618

Marek Budzisz – ekspert ds. Europy Wschodniej, Strategy & Future – opowiada o brutalnym pobiciu kolejnego rosyjskiego blogera, Jegora Żukova, który słynie ze swoich antypatii wobec władzy. To kolejny taki przypadek w Rosji po ataku na Aleksieja Nawalnego. Budzisz podkreśla, że rosyjska władza nie może poradzić sobie z niezależnymi mediami, które są wobec niej krytyczne. Ponadto nasz gość opowiada o wydarzeniach na Białorusi. Protesty tam nadal trwają. W białoruskich władzach nie ma pęknięć. Problemy władzy białoruskiej mogą nastąpić w czasie zbliżającego się kryzysu gospodarczego w tym kraju.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.