Agnieszka Holland przegięła

Opublikowano: 09.09.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1260

Łukasz Jankowski w rozmowie z Jakubem Maciejewskim omawia nowy film Agnieszki Holland „Zielona Granica” jak i możliwy negatywny wpływ na wynik opozycji w nadchodzących wyborach parlamentarnych. Holland przegięła, demonizując polską Straż Graniczną i fałszując obraz rzeczywistości na granicy polsko-białoruskiej. „Zielona granica” to nie jest zwykłe walenie w Polskę, lecz silnie emocjonalna produkcja antypolska i skrajna propaganda z czarno-białymi postaciami — wyidealizowanymi dobrymi rodzinami imigrantów z dziećmi i okrutnymi, odczłowieczonymi pogranicznikami, którzy uniemożliwiają im rozpoczęcie lepszego życia. W jej filmie nie zobaczycie tłumów samotnych mężczyzn w wieku poborowym atakujących strażników.

Źródło: Radio Wnet


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. replikant3d 09.09.2023 20:59

    A czego się spodziewaliście po ,,pejsatej,,? Żadna tajemnica kim jest..

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.