Linie lotnicze borykają się z niedoborami wszystkiego

Opublikowano: 23.07.2022 | Kategorie: Gospodarka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 939

W całym wyszczepionym świecie zaczęło brakować rąk do pracy, czego efektem są braki w zaopatrzeniu, braki surowców i braki w usługach.

Wszystkim znany jest problem z brakami fachowej kadry w transporcie lotniczym, gdzie zabrakło pilotów, osób do obsługi samolotów i do usług lotniskowych. Linie lotnicze zawieszają dziesiątki tysięcy lotów i piętrzące się kolejki na lotniskach zmuszają do wprowadzania restrykcji liczbowych na lotniskach.

Nikt jednak nie pomyślałby, że świat wyszczepiony będzie borykał się również z tak prozaicznymi brakami, jak… brak poduszek dla pasażerów w samolotach.

Grupa zrzeszająca amerykańskich przewoźników oznajmiła, że linie lotnicze mają dzisiaj problemy ze wszystkim, od części do samolotów, po… brak kubków do picia, koców czy brak poduszek dla pasażerów.

Polityka globalnych sił, najpierw odprowadzającą do stworzenia medialnej tzw. pandemii, potem kampanii wyszczepiania groźnym preparatem reklamowanym jako „szczepionka COVID-19”, teraz prowadząca wojnę amerykańsko-rosyjską na terenie Ukrainy, boryka się z wytworzonymi przez siebie problemami. Koszta, jak zwykle, ponoszą społeczeństwa, które – niestety, nie nauczone doświadczeniem – często powtórnie głosują na sprawców i swoich katów.

Na podstawie: Bloomberg.com
Źródło: Bibula.com

5

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.