Kim Dotcom uważa, że Trump jest zagrożony

Opublikowano: 11.03.2017 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 805

Człowiek, który przewidział, że opublikowanie maili Johna Podesty przez “Wikileaks” zniszczy kampanię prezydencką Hillary Clinton obecnie ostrzega, że prezydentowi Donaldowi Trumpowi grozi niebezpieczeństwo.

Kim Dotcom (urodzony jako Kim Schmitz), był założycielem “Megaupload” – znanego i nieistniejącego już serwisu hostującego pliki, który ma bliskie powiązania z “Wikileaks” Juliana Assange’a.

Podczas wywiadu we wrześniu 2016 roku dla Bloomberga, Kim powiedział: “Julian Assange będzie najgorszym koszmarem Hillary Clinton.” Zaledwie miesiąc później okazało się, że miał rację, gdy “WikiLeaks” rozpoczęło publikację tysięcy maili z konta Johna Podesty, co trwało przez cały okres wyborów i odegrało ogromną rolę w porażce Hillary.

Po publikacji plików CIA “Vault 7” przez “WikiLeaks” i intensyfikacji walki Donalda Trumpa z establishmentem, Kim ostrzegł na “Twitterze”, że “Trump jest w niebezpieczeństwie”.

Przecieki na temat Białego Domu pochodzą z działającej na własną rękę grupy w CIA. “Chcą powstrzymać przewodnictwo Trumpa. To nie jest spekulacja” – stwierdził i dodał: “Działająca na własną rękę grupa zwolenników Obamy w CIA wykorzystywała cyberbojowe potężne narzędzia by nielegalnie szpiegować Trumpa oraz by sfabrykować rosyjską narrację. WIELKIE ZAGROŻENIE!”

Co według Kima Dotcoma powinien zrobić Donald Trump, aby siebie ochronić? “Mianować nowe przywództwo FBI. Ściągnąć agentów FBI spoza Waszyngtonu by przeprowadzili dochodzenie nt. wszystkich bezprawnych działań CIA i NSA. Jak domino zacznie się przewracać, game over.”

Jak już wcześniej informowaliśmy, establishment w sojuszu z Barackiem Obamą próbuje sabotować embrionalną administrację Trumpa serią przecieków. Liczą, że doprowadzą do jego impeachmentu lub rezygnacji.

Autorstwo: Paul Joseph Watson
Źródło oryginalne: PrisonPlanet.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.