Każdy Rumun będzie miał swój własny kod pocztowy

Opublikowano: 09.09.2022 | Kategorie: Gospodarka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1296

Niezależnie od tego, gdzie jest dana osoba, listonosz powinien ją znaleźć – rzekł dyrektor generalny Rumuńskiej Krajowej Spółki Pocztowej.

Poczta Rumuńska wprowadzi dla każdej osoby unikalne kody pocztowe, które zastąpią dotychczasowe, podzielone geograficznie na miasta, ulice lub dzielnice – zapowiedział w wywiadzie dla Radio Romania News Valentin Stefan, dyrektor generalny Rumuńskiej Krajowej Spółki Pocztowej. „Pracujemy nad wdrożeniem jednego kodu pocztowego na osobę. Uważamy, że nadszedł czas, aby zrobić ważny krok cyfrowy i upewnić się, że każda osoba ma swój własny kod pocztowy i niezależnie od tego, gdzie jest dana osoba, listonosz powinien ją znaleźć i zabrać do niej paczkę, jeśli zdecyduje się na ten typ dostawy”.

Instytucja wdroży sieć cyfrowych skrzynek pocztowych, które pozwolą ludziom korzystać z odbioru produktów bez uzależnienia od grafiku poczty czy grafiku listonoszy. „Projekt już w toku. Jak każdą większą inwestycję, chcemy to najpierw przetestować. Na początku roku otworzyliśmy kilka lokalizacji, w których testujemy ten produkt, a teraz jesteśmy w trakcie zakupu 3000 skrzynek pocztowych”.

Pytany w cytowanym wywiadzie, jak powinna wyglądać nowoczesna poczta, dyrektor placówki odpowiedział, że powinna być szybka i wygodna. „I wreszcie musi być dostosowana do potrzeb ludzi”.

Jeden z internautów nazwał to „ruchem dystopijnym”.

Autorstwo: Michał Waligóra
Na podstawie: Digi24.ro
Źródło: MediaNarodowe.com


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.