Każdy Koreańczyk powinien wziąć udział w wojnie

Opublikowano: 19.03.2013 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 3

Każdy Koreańczyk „powinien wziąć udział w wielkiej i sprawiedliwej wojnie o zjednoczenie Ojczyzny i wypędzenie Stanów Zjednoczonych z koreańskiej ziemi” – czytamy w opublikowanym wczoraj w Pyongyangu posłaniu do rodaków Komitetu Centralnego Frontu Demokratycznego na rzecz zjednoczenia Korei.

W apelu podkreślono, że symbolem suwerenności narodowej i godności narodu są „siły powstrzymywania jądrowego Korei Północnej”. Liderzy Frontu są przekonani, że naród i armia na czele z „genialnym wodzem Kim Dzong Unem” osiągną „atomowe zwycięstwo” w świętej wojnie o zjednoczenie dwóch Korei.

Źródło: Głos Rosji

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Collega
Użytkownik

Już niedługo ogłoszą “Pokój i Bezpieczeństwo!”

danush
Użytkownik
danush

Zastanawiam się ile zła wyrządziła światu Korea Płn. a ile USA …