Kanadyjscy ustawodawcy planują odwiedzić Tajwan

Opublikowano: 25.08.2022 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 569

Grupa kanadyjskich parlamentarzystów planuje w październiku odwiedzić wyspę Tajwan – poinformowała 17 sierpnia kanadyjska telewizja CBC, powołując się na przewodniczącą kanadyjskiego parlamentarnego komitetu ds. handlu międzynarodowego Judy Sgro.

„Komisja ds. handlu chętnie odwiedzi Tajwan i zobaczy, jakie istnieją tam możliwości pogłębienia stosunków handlowych między naszymi dwoma krajami” — powiedziała deputowana z kanadyjskiej Partii Liberalnej wyjaśniając, że choć wizyta Nancy Pelosi na początku sierpnia na Tajwanie spowodowała «znaczne napięcie» w stosunkach międzynarodowych, to podróż kanadyjskich parlamentarzystów „jest konieczna”.

„Z pewnością użyjemy środków dyplomatycznych, gdy będziemy posuwać się naprzód [w planowaniu i realizacji podróży] (…). Musimy chronić inne kraje, które walczą o wolność i demokrację. Jak możecie zrozumieć, staram się być dyplomatyczna w moich komentarzach, ale z pewnością jestem dumna, że Kanada również stawia opór Chinom” — oświadczyła Sgro.

Źródło: pl.News-Front.info

1

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.