Jak szczepionki zabijają osoby wyszczepione

Opublikowano: 01.08.2021 | Kategorie: Publicystyka, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1919

Na „Allegro” można kupić ciecz magnetyczną jako zabawkę dla dzieci. Zawiera ona tlenek grafenu, który jest niezwykle czuły na niewielkie nawet pole magnetyczne. Jeśli w szczepionkach jest tlenek grafenu, to nawet niewielkie pola magnetyczne mogą utworzyć z niego coś na kształt jeża! Jeśli taki „jeż” zablokuje naczynie krwionośne, to wytworzy się zator i człowiek umiera.

Osoby zaszczepione, które dużo rozmawiają przez telefon komórkowy, są szczególnie narażone. Telefon wytwarza wokół głowy pole magnetyczne, które ściągnie z całego organizmu grafen do naczyń krwionośnych w mózgu. Grafen w mózgu to pewna śmierć zatorowo zakrzepowa!!!

A teraz obejrzyjcie sobie TUTAJ państwa zdjęcie i opis działania tlenku grafenu.

Tlenek grafenu w szczepionkach to idealna broń biologiczna! Można osoby zaszczepione zamordować w dowolnej chwili! Wystarczy podnieść moc nadajników 5G na czas powiedzmy 5 minut! Osoby zaszczepione, które w tym czasie prowadzą rozmowy telefoniczne, zostaną dosłownie zwalone z nóg poprzez zakrzepy i zatory mózgowe!

Czy opinia ta ma oparcie w faktach?

Jak najbardziej!! Oto co mówi dr n. med. Krzysztof Pujdak, specjalista chorób wewnętrznych i kardiologii z Klinikum Herford: „(…) Najczęściej opisaną reakcją na szczepionkę jest zakrzepica żył mózgowych, inaczej zatoki żylnej. Jest to rzadka choroba, która występuje rocznie mniej więcej u trzech do pięciu osób na milion. Zatem przeliczając, w Polsce byłoby to ok. 160 zachorowań rocznie. Od rozpoczęcia akcji szczepień na COVID-19 mieliśmy do czynienia z dużo większą liczbą przypadków zakrzepicy żył mózgowych, niż można by oczekiwać. Jeśli tak rzadka choroba występuje częściej niż zazwyczaj, bardzo łatwo jest zauważyć wahnięcie” (źródło TUTAJ).

Dlaczego zakrzepica żył mózgowych nie ma obecnie rozmiarów plagi zdrowotnej? I kiedy przybierze rozmiary takiej plagi?

Osoby zaszczepione, które rozmawiają przez telefony komórkowe, doświadczają opisanego przez Władka zjawiska „przyciągania” grafenu przez pole elektromagnetyczne telefonów (z całego ciała do mózgu), ale jest to zjawisko powolne, gdyż pole elektromagnetyczne wytworzone przez telefon jest stosunkowo niewielkie, gdy nadajniki 5G pracują z małą mocą.

Jeśli operatorzy telefonii komórkowej 5G zaczną podnosić moc nadajników, zakrzepice żył mózgowych oraz zgony z ich powodu gwałtownie się nasilą! Kiedy to nastąpi? Na jesieni tego roku, gdyż masowe zgony będzie można przypisać epidemii i pandemii wywołanej przez wirusa Delta, Beta, Sreta, itp.

Czy są jakieś dowody na to, że masowe zgony i choroby spowodowane przez zakrzepice żył mózgowych rozpoczną się na jesieni?

Tak, są takie dowody, pośrednie!

Rząd Wielkiej Brytanii ogłosił przetarg na dostawę 33 mln leków przeciwzakrzepowych z terminem dostawy na początku listopada tego roku. Figuranci tworzący „rząd” londyński zostali już poinformowani przez swoich mocodawców co się święci.

Figurantów tworzących rząd warszawski nikt o niczym nie poinformował, bo i po co?

Co z przedstawionych faktów wynika dla osób które z bezdennej głupoty dali się wyszczepić? Wnioski należą do nich!

Autorstwo: Anthony Ivanowitz
Źródło: NEon24.pl

Komentarz „Wolnych Mediów”

Według „Demagoga” i innych podobnych stron, tlenek grafenu w szczepionkach to fake news. Cytat za TVN24.pl: „Zbadano tylko jedną próbkę, co zresztą podkreśla w swoim artykule sam prof. Campra Madrid. Zaznaczył, że aby sformułować ogólne wnioski, trzeba przeanalizować więcej próbek. Podkreślił też, że obecność tlenku grafenu wcale nie jest pewna. „Badania mikroskopowe próbki dostarczają mocnych dowodów na prawdopodobną obecność pochodnych grafenu, chociaż mikroskopia nie dostarcza rozstrzygających dowodów” – napisał”.

Z drugiej strony po opublikowaniu informacji o możliwości znalezienia grafenu w szczepionkach naukowcy zamiast podjąć próbę zbadania większej liczby próbek, by potwierdzić lub zaprzeczyć podejrzeniom, po prostu zaczęli wymyślać zaprzeczające wyjaśnienia „bo to niemożliwe”, gdyż według oficjalnych danych producenta i danych organizacji nakłaniających do szczepień na COVID-19, nie ma w nich substancji metalicznych.

Sugeruję ostrożność w ferowaniu ostatecznych poglądów, zanim sprawa nie zostanie rzetelnie zbadana na nowych, losowo zdobytych próbkach pod kontrolą społeczną. Hipoteza tlenku grafenu w szczepionkach nie została obalona metodą naukową, lecz zakrzyczana i wyśmiana. Nie wiemy, czy to prawda czy fałsz, ale wiemy, co naukowcy chcą byśmy o tym myśleli.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 12, średnia ocena: 4,67 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Aksamitny
Użytkownik
Aksamitny

Jakieś dowody?

adambiernacki
Użytkownik
adambiernacki

Pierwsze słyszę żeby w ferrofludzie był grafen bo nie ma takiej potrzeby. Jakie sa dowody na ferromagnetyzm tlenku grafenu?
https://www.youtube.com/watch?v=yEFnlJXGkiU
sa jakieś?
Jeśli chodzi o 5G czy ogólnie o oddziaływanie fal w ujęciu biologicznym to nie trzeba wcale wprowadzania ferrofluidowych substancji do organizmu by fale szkodziły.
Największym zagrożeniem jest ignorancja i tchórzostwo co prowadzi do odczłowieczenia czyli zniewolenia.

Foxi
Użytkownik

@adambiernacki – zakrzepice są faktem. Widziałem zdjęcia zdrowych ludzi z poucinanymi nogami i rękami po szczepieniu, powód amputacji banalny; zakrzepica. Nie ważne jak się to odbywa, ważne jest tylko, że to już ma miejsce. Nie znamy dokładnego przebiegu tego procesu. Ludzie próbują odnaleźć przyczynę, (metodę) ale nie jest to istotne “jak” oni to robią. Istotne jest to, że należy się temu przeciwstawić. Tu jest pies pogrzebany. Zamiast działać łatwiej sobie pogadać.

Punkt Zero
Użytkownik

@Foxi
Mam taką zaczepkę, czy uważasz, że do wprowadzenia tlenku grafenu do naszego organizmu potrzebna jest szczepionka?
Przecież wystarczy dodać to do żywności lub dostarczyć przy okazji obowiązkowych badań na potrzeby BHP. Po co karmić się strachem, poczytaj o dzieciach Indygo ;) pozdrawiam.

adambiernacki
Użytkownik
adambiernacki

@Foxi
Oczywiście, że zakrzepice są faktem a mechanizm jest zdaje się znany natomiast do walki zbrojnej namawiam od lat bo i tak nas nie minie. Należy zacząć od odzyskania państwa. Problem w tym, że nie ma z kim tego zrobić a i po prawdzie dla kogo jeśli o mnie chodzi. W sprawie działania mam już wieloletnie doświadczenie o czym świadczy ścisły kordon służb wokół mojej osoby. Można się łudzić tak jak Paweł i kilku innych działających na świeczniku kolegów, że da się odzyskać okupowane państwo bezkrwawo ale jest to totalny absurd. Można się łudzić, że z genetycznego niewolnika zrobi się wolnego człowieka samym hasłem “wolność” tak jak gdyby on pojmował czym wolność jest czy tez byłaby dlań wartością. Tak owszem trzeba działać więc działaj :-)