Horror Jugendamtów – 16

Opublikowano: 23.09.2010 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi, Publikacje WM

Liczba wyświetleń: 2626

Program Marcina Galla. Premiera: 12.09.2010.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

0 wypowiedzi

 1. Roberto la Mierda 24.09.2010 08:17

  Audycja bardzo poruszająca. Zastanawia mnie tylko fakt dotyczący obywatelstwa dzieci. Domniemam, że najmłodsza córka przyszła na świat już poza granicami kraju. Cóż zatem z pozostałymi dziećmi? Są przecież obywatelami RP – jak to wygląda z punktu widzenia prawnego?

  Panie Marcinie. Jaki jest dalszy ciąg tej historii? Czy prawnik o którym wspominał Pan w reportażu skontaktował się z rodziną? Proszę o odzew.

  Pozdrawiam.
  Roberto la Mierda

 2. flawionek 25.09.2010 08:30

  Pytanie

  Jaki jest dalszy ciąg tej historii?

  Odpowiedz
  Jest bardzo dramatyczny!

  Na prośbę matki nie udzielamy nowych informacji na forum,itp bo sprawa jest w toku.
  W odpowiednim czasie sprawa zostanie nagłośniona.

  Z poważaniem
  Marcin Gall


  Marcin Gall (Prezes Stowarzyszenia/ Vorsitzender)

  Międzynarodowe Stowarzyszenie Przeciw Dyskryminacji Dzieci w Niemczech t.z. – Internationaler Verein gegen Diskriminierung der Kinder in
  Deutschland e.V.
  http://www.dyskryminacja-berlin.de

  Berlin Neukólln
  tel dom 030 31161025
  tel kom 017667482601
  gg 5859651
  skype marcingall
  E-mail [email protected]

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.