Horror Jugendamtów – 16

Opublikowano: 23.09.2010 | Kategorie: Audycje, Publikacje WM

Przeczytano 221 razy!

Program Marcina Galla. Premiera: 12.09.2010.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU: Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

0 wypowiedzi

 1. Roberto la Mierda 24.09.2010 08:17

  Audycja bardzo poruszająca. Zastanawia mnie tylko fakt dotyczący obywatelstwa dzieci. Domniemam, że najmłodsza córka przyszła na świat już poza granicami kraju. Cóż zatem z pozostałymi dziećmi? Są przecież obywatelami RP – jak to wygląda z punktu widzenia prawnego?

  Panie Marcinie. Jaki jest dalszy ciąg tej historii? Czy prawnik o którym wspominał Pan w reportażu skontaktował się z rodziną? Proszę o odzew.

  Pozdrawiam.
  Roberto la Mierda

 2. flawionek 25.09.2010 08:30

  Pytanie

  Jaki jest dalszy ciąg tej historii?

  Odpowiedz
  Jest bardzo dramatyczny!

  Na prośbę matki nie udzielamy nowych informacji na forum,itp bo sprawa jest w toku.
  W odpowiednim czasie sprawa zostanie nagłośniona.

  Z poważaniem
  Marcin Gall


  Marcin Gall (Prezes Stowarzyszenia/ Vorsitzender)

  Międzynarodowe Stowarzyszenie Przeciw Dyskryminacji Dzieci w Niemczech t.z. – Internationaler Verein gegen Diskriminierung der Kinder in
  Deutschland e.V.
  http://www.dyskryminacja-berlin.de

  Berlin Neukólln
  tel dom 030 31161025
  tel kom 017667482601
  gg 5859651
  skype marcingall
  E-mail dyskryminacja.berlin@googlemail.com

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.

pl Polski
X