Hindus z listy PiS będzie zabiegał o „mądrą imigrację”

Opublikowano: 26.03.2024 | Kategorie: Polityka, Społeczeństwo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 2419

Startujący z listy Prawa i Sprawiedliwości hinduski przedsiębiorca Sunil Ahuja stwierdził, że województwo pomorskie potrzebuje „mądrej imigracji” i „w tym może coś pomóc”. Na co dzień Ahuja jest przedsiębiorcą prowadzącym restaurację, a kilka lat temu wszedł w spór z lewicowo-liberalnymi władzami Gdańska o jedną z działek.

Ahuja ubiega się o mandat radnego sejmiku wojewódzkiego Pomorza z listy Prawa i Sprawiedliwości. Zajmuje na niej ósmą pozycję, a w jego promowanie zaangażował się między innymi były wiceminister kultury, Jarosław Sellin.

Poseł PiS na filmie zamieszczonym w mediach społecznościowych zachwala hinduskiego imigranta, który ma być „polskim patriotą”. Zdaniem Sellina „polskiego patriotyzmu wielu mogłoby się od niego uczyć”.

Przedstawiając swoją kandydaturę Ahuja stwierdził, że „zna się na imigracji”, a jego zdaniem „mądra imigracja” jest potrzebna województwu pomorskiemu.

Dotychczas imigrant z Indii był znany jako przedsiębiorca, prowadzący restaurację z kuchnią hinduską. Kilka lat temu media związane z PiS nagłośniły jego spór z władzami Gdańska. Ahuja miał mieć prawo pierwokupu jednej z działek, ale ta została sprzedana firmie LPP.

Na podstawie: Twitter.com/jaroslawsellin, RadioGdansk.pl
Źródło: Autonom.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. bboyprezes 26.03.2024 07:48

  To chyba jakieś żarty pokroju Kononowicza z Ahujem PiS-u.

 2. Niegrzesznik 26.03.2024 07:56

  Ahuja wygra.. 🤣🤣🤣🤣

 3. Dandi1981 26.03.2024 09:16

  Ue rzadzi ma byc 4mln cudzoziemcow rocznie ci z kwalifikacjami zostaja na zachodzie a ci na benefitach na wschod .
  Wiec polska nie ma juz czegos takiego jak polityka migracyjna, albo decydowanie o tym jakie produkty moga przejezdzac przez nasza granice bo wtedy polska dostaje kary z ue pieniezne.
  Najlepsze ze np anglia nie jest w ue a realizuje jej program samochody powyzej 10 lat na zlom, zakaz ogrzewania paliwami kopalnymi nawet jesli jest to gas it’d madre pomysly jak emerytura od 75 roku zycia.

 4. Stary Kulas 26.03.2024 12:38

  Ahuja tam imigrant. Tylko osoby posiadające polskie obywatelstwo mogą startować w wyborach więc jest POLAKIEM.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.