Głód na Ukrainie wstępem do NWO

Opublikowano: 10.11.2012 | Kategorie: Historia, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 1033

W marcu 1933 roku rozpoczęło się największe zorganizowane ludobójstwo w dziejach świata. Na najżyźniejszej ziemi w Europie, w przeciągu kilku miesięcy, zginęło z głodu od 3, 5 do 11 mln. Bogu ducha winnych ludzi. Z jakiej przyczyny, na ziemi tak żyznej, że gdzie ziarno rzucisz – samo wyrośnie, doszło do tak niewyobrażalnej tragedii? Zapraszam do zapoznania się z treścią umowy podpisanej przez A. Rykowa, Przewodniczącego Najwyższej Rady Gospodarki Narodowej Związku Sowieckiego z przedstawicielami firmy -„fundacji” Agro – Joint. (wpiszcie Agro Joint w Google – nigdy nie wyskoczy strona główna „fundacji”, ani żadne opracowanie w Wikipedii).

Oto treść umowy:

“Rząd dozwala Agro-Jointowi (oddział gospodarki rolnej Joint Distribution Committee) rozwinąć w Rosji sowieckiej działalność, która ma na celu wprowadzić nowe grupy ludności żydowskiej w działalność rolniczą oraz wzmocnić działalność kolonizacyjną żydów. Agro-Joint jest instytucją filantropijną, która nie trudni się żadnym handlem i nie jest obliczona na zysk. Agro-Joint zobowiązuje się w ciągu pierwszego roku wydatkować na rzecz powyższych celów nie mniej niż 400 tysięcy dolarów. Agro-Joint posiada prawa osoby prawnej we wszystkich dziedzinach w Związku Sowieckich Republik; przysługuje mu zatem prawo kupna wszelkiego rodzaju posiadłości ziemskich i gruntów, prawo zakładania własnych kont we wszystkich domach bankowych, prawo uczestniczenia w charakterze akcjonariusza w najrozmaitszych przedsięwzięciach, byle tylko związanych z jego działalnością, prawo wydzierżawiania na swoje własności, prawo budowania domów, biur, warsztatów, domów handlowych, jak wreszcie prawo popierania wszelkiego rodzaju przedsięwzięć, które istnieją legalnie. Agro-Joint jest zwolniony od wszelkiego rodzaju opłat pocztowych, podatków dochodowego, majątkowego, krajowego, a zwłaszcza od wszelkich podatków krajowych i państwowych. Agro-Joint ma rozciągnąć swą działalność na ludność nieżydowską, która mieszka pośrodku, albo w sąsiedztwie ludności żydowskiej. Działalność Agro-Jointu polega na:

a) zaopatrywaniu wszelkich rodzajów kolektywów, jak np. kolektyw rolniczych kas pożyczkowych i ubezpieczeniowych, spółek kredytowych, zaopatrywaniu grup robotników sezonowych, jak również poszczególnych żydowskich robotników rolnych;

b) organizowaniu żydowskich grup robotników sezonowych i osiedlaniu ich w innych prowincjach;

c) szkoleniu żydowskich robotników rolnych we wszystkich gałęziach organizacji, kierownictwa i kooperacji.

Rząd sowiecki oddaje do dyspozycji Agro-Jointowi pewne w specjalnym wykazie wymienione obszary rolne, celem osiedlenia na tych obszarach żydów. Agro-Joint otrzymuje prawo wykonywania na obszarach mu przekazanych wszelkich robót przygotowawczych, jak np.: nawodnienia, odwodnienia itp., parcelacji, wznoszenia budynków, zakładania szkółek, zalesienia obszarów, zakładania farm itp.

Żydzi osiedleni przez Agro-Joint korzystają z wszelkich koncesji i przywilejów, które są przyznane przez rząd osiedlanym na roli żydom, jak np. z możności tańszej budowy zabudowań, korzystniejszych warunków spłaty, udogodnień podatkowych itp. Agro-Joint będzie brał udział w pracach związku żydowskich robotników rolnych oraz będzie miał prawo przychodzić im z pomocą prawną i kredytową. Własność Agro-Jointu w krajach Związku Sowieckich Republik nigdy nie będzie podlegać wywłaszczeniu, rekwizycji itp.

Agro-Joint może swobodnie ustanawiać swoich urzędników i robotników bez względu na opinię miejscowych biur pracy. Odnośnie wysokości płac i warunków pracy Agro-Joint uznawać będzie przepisy obowiązujące w Związku Sowieckich Republik. Urzędnicy Agro-Jointu mają wszelkie prawa urzędników rządu sowietów. Agro-Joint posiada prawo bezcłowego wwozu wszelkich produktów i narzędzi, które okażą się potrzebne w jego pracy. Układ powyższy jest układem czasowym. Każda strona ma prawo wypowiedzieć układ drugiej stronie pisemnie. W takim przypadku gwarantuje się Agro-Jointowi okres roczny dla przeprowadzenia likwidacji. W wypadku likwidacji Agro-Joint posiada prawo przelania swoich praw własności na rzecz jakiejś spółdzielni, która rozwija taką samą działalność jak Agro-Joint albo jakiejś innej organizacji o celach podobnych. Rząd zgadza się na wolny wjazd i wyjazd cudzoziemców, którzy są członkami Agro-Jointu.”

Być wyłączonym spod wpływów miejscowych bezpieczniaków cywilnych i wojskowych?! Niezłe musiały mieć wejścia chłopaki z Jointu w aparacie sowieckim. Nie tylko, że miały wpływy – oni ten system stworzyli.

Komitet Pomocy Żydom został powołany do życia przez niejakiego Feliksa Warburga, przy finansowej pomocy Jakuba Schiffa, 4 października 1914 roku (miesiąc przed wybuchem I wojny światowej, dziwny cymes). Feliks miał braci – Paula i Maksa (znalezienie ich biografii w wikipedii przez wyszukiwarkę Google jest zajęciem bardzo pracochłonnym). Razem z Kuhnami i Schiffami stworzyli jedną wielką rodzinę w sensie przenośnym i dosłownym. Bracia Warburgowie powołali w USA tzw. Rezerwę Federalną, prywatną organizację żydowską, drukującą amerykańskie pieniądze. Wspomniani finansiści stworzyli Związek Sowiecki.

Sowiet nie był żadnym tworem wyzyskiwanych mas robotniczo-chłopskich opiewanych w wierszach i pieśniach, tylko dziełem finansowych międzynarodowych grandziarzy. Grandziarze pokroju Schiffa, Kwysponsorowali Lenina, Trockiego, Sobelsona oraz innych zbrodniarzy sowieckich, a potem na rozwaleniu Imperium Romanowów zarobili krocie na ropie, gazie, węglu i całej tablicy Mendelejewa. I bogactwach cerkiewnych – świątynie prawosławne równane były z ziemią za pomocą trotylu, po uprzednim ich ogołoceniu ze złota i srebra. Żadna synagoga nie wyleciała w powietrze.

W 1933 grandziarze słusznego pochodzenia zamorzyli głodem 10 mln ukraińskich chłopów. Nikt w zachodnim świecie nawet nie pisnął słowem na temat na ludobójstwa Ukraińców. Więcej nawet, słynny W. Duranty, dziennikarz New York Times`a, homoseksualista i kochanek proroka satanizmu Aleksandra Crowleya, oddelegowany na placówkę w Moskwie,) (przez kogo) otrzymał nagrodę Pulitzera za artykuł „Stalin rozwiązuje problemy mniejszości.” Ukraińcy położyli głowę na ołtarzu NWO.

Starsi i mądrzejsi postanowili wziąć odwet za Chmielnickiego, który domagał się usunięcia wszystkich Żydów z Ukrainy. Jak to u starszych i mądrzejszych, zemsta jest sroga i okrutna – do siódmego pokolenia, z zastosowaniem metod radykalnych. Churchill poprosił ponoć kiedyś Stalina, aby ten powiedział szczerze, ilu zginęło Ukraińców w czasie Wielkiego Głodu. Wielki Językoznawca wyciągnął dwie dłonie…

Dzisiejszą nowoczesną religią jest Holokaust dokonany na narodzie żydowskim przez złych faszystów (wysponsorowanych przez kapitał żydowski). Zagłada Żydów – to największe ludobójstwo w dziejach świata. Nie ma nic bardziej mylnego. Największym aktem ludobójstwa w dziejach świata był Wielki Głód na Ukrainie. Wysponsorowany i wykonany przez Żydów, którzy w chwili obecnej domagają się odszkodowań za dawny majątek od Polaków, Ukraińców, Czechów, Słowaków, itp., których przed wiekami doili na lewo i prawo. Tzw. Holokaust, w porównaniu z ukraińskim ludobójstwem, wygląda dość blado. Gdyby ich podliczył, poszliby z torbami. Ale niestety grasuje piątkowy samobójca i polityczna poprawność.

Holokaust – to największa zbrodnia w historii ludzkości. Jeżeli fakty mówią inaczej – tym gorzej dla faktów.

Autor: slavkovski
Nadesłano do “Wolnych Mediów”


TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

8 komentarzy

 1. Rozbi 10.11.2012 11:53

  Niestety ja nie widzę w tym artykule wyraźnego związku między działalnością Agro-Joint a wielkim głodem na Ukrainie.
  Podane są tylko fakty odnośnie tej organizacji i o tym jakie prawa miała ale nie widzę wyraźnej relacji między Agro-Joint a wielkim głodem na Ukrainie.

 2. ciociababcia 10.11.2012 17:59

  Witam,
  Rozbi 10.11.2012 11:53 – może wiesz coś więcej o Agro-Joint? Bardzo proszę.
  W rewanżu przesyłam film (wprawdzie można kupić z Gazetą Polską od 7.11.br., ale…).

  THE SOVIET STORY
  http://vimeo.com/46644084

 3. Rozbi 10.11.2012 18:24

  Nie wiem wiecej niz napisali w tym artykule.

  Ale jeśli autor wskazuje na związek między Agro-Joint a głodem na Ukrainie to mógłby podać jakieś konkrety i argumenty.

  Podał tylko kopie umowy – ale z umowy nigdzie nie wynika żeby Agro-Joint byl odpowiedzialny za prawo pięciu kłosów czy racjonowanie żywności w miastach

  Więc pytam się jaki jest związek tej instytucji z wielkim głodem Ukraińskim – bo 70.000 farmerow zydowskich i tysiace hektarow przydzielonych tym farmerom to zdecydowanie za malo zeby wywolac glod na Ukrainie, Krymie i Kubaniu.

  Proszę o konkretne argumenty.

 4. slavkovski 10.11.2012 19:41

  http://www.filestube.com/w/wall+street+and+the+bolshevik+revolution
  “W spcejalnym szpitalu dla chorych na tyfus w Charkowie na Chłodnej Górze /w b. budynku szkoły/ dogorywających ludzi wrzucano do piwnicy betonowej, administracja szpitala składała się wyłącznie z Żydów, którzy więcej niż cynicznie odzywają się do dogorywających, że nareszcie będzie z tymi “kriestianinami” spokój. Ten urzędnik, jedyny Rosjanin w szpitalu, nie mogąc znieść widoku bestialskiego zachowania się administracji w stosunku do chorych, opuścił posadę w szpitalu.” [w:] R. Kuśnież , Pomór w raju bolszewickim, s. 105. Odsyłam do prof. Ivo Pogonowskiego na youtube. com, a z ukraińców do prof. W Jaremenki.

 5. slavkovski 10.11.2012 19:56

  Polecam także http://www.youtube.com/watch?v=Avr6OgC8H4E, reszta po linkach. W następnym artykule będzie głębiej.

 6. Rozbi 10.11.2012 21:03

  Związki bankowości centralnej z rewolucją bolszewicką i eksperymentem komunistycznym są niepodważalne. I ja wcale o tym nie dyskutowalem.

  Wieksza czesc artykulu stanowi kleska i ludobojstwo jakim byl wielki głód na Ukrainie – i mimo moich pytań nie uzyskałem informacji jaki byl zwiazek Agro-Joint z kleska glodu.
  I chyba sie nie doczekam bo tego zwiazku prawdopobnie w ogole nie ma. A przytoczona umowa nie jest zadnym dowodem.

  Pozdrawiam.

 7. Janusz Korczynski 10.11.2012 22:08

  Ale bzdury… Nie wiem skąd ta umowa została wytrzaśnięta. Fakt, że umowa taka w ogóle nie istniała pokazuje sama umowa. W ZSRR nie było podatków od osób fizycznych i prawnych, ani wielu wielu innych rzeczy o których w tej umowie mowa. Śmieszą mnie takie wydumane teorie spiskowe niepoparte niczym.
  Co do samego głodu w 33 roku – był on spowodowany niejasną polityką Stalina – zbrodniarza jakich mało, ale nie z powodu tego głodu (i nie wiązać Stalina z rewolucją bolszewicką, bo z ideałami rewolucji to on nie miał nic wspólnego). Otóż w 33 roku ogłoszono kolektywizację rolnictwa, co ludność chłopska na Ukrainie odebrała jako chęć odebrania im krów, itp przez państwo, ponieważ ich myślenie jeszcze kojarzyło się z caratem, który takie rzeczy robił. Co zrobili wtedy? Wycieli większość pogłowia i sprzedali, stąd też potem był problem głodu, bo nie było już potem czego hodować by wyżywić taką liczbę ludzi. Reszta komentarzy to plecienie głupot osób, które z historii wiedzę mają na poziomie maksymalnie liceum…

  Stalina różniła od Hitlera tylko jedna rzecz… Że zdobycze rewolucji jak np społeczna własność i jeszcze wtedy jako tako funkcjonujące rady zostały zachowane. Reszta to totalitaryzm i władza jednego Pana, który bezwzględnie mordował przeciwników politycznych…

 8. Hassasin 11.11.2012 09:22

  Talmud swoje ,a moralność swoje … jak jesteś przyzwoity ,żyd to masz przynajmniej schizofrenię . Jak można szanować goja, a potem odmawiać modlitwę Kol Nidre ?!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.