Genetyczna modyfikacja ludzi

Opublikowano: 10.01.2021 | Kategorie: Publicystyka, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 3201

Rok 2021 to kontynuacja globalnej dyktatury wprowadzonej w marcu 2020 przez ogłoszenie „pandemii” i początek „szczepień”, które nie przeszły okresu badań. W mediach propagowane jest, że pomimo nowości „szczepionek”, badania technologii mRNA trwają np. od 2009, tym samym uwiarygodniając jej bezpieczeństwo.

W wersji Pfizera, po zaszczepieniu ponad 1,3 miliona osób w Wielkiej Brytanii, składniki „szczepionki” są przedstawiane, jako mRNA na bazie wirusa. Sekwencję można modyfikować na różne sposoby, aby uzyskać lepszą wydajność, np. poprzez zamianę liter. Pfizer dokładnie nie powiedział, jakiej sekwencji używa lub jakich zmodyfikowanych nukleozydów.

W rzeczywistości badania mRNA ciągną się od bardzo dawna. W 1989 Salk Institute (Uniwersytet California) publikował ważne prace o mRNA. Z tym ze mRNA odkryto w 1961, w czasie największego kryzysu w medycynie, gdy na jaw wyszły fatalne skutki Talidomidu. Produkowany na rynek światowy od 1957 Talidomid (Thalidomide, Contergan) przez Chemie Grünenthal wszedł w użycie w 46 krajach oprócz Ameryki, którą uratowała urzędniczka FDA, Frances Oldham Kelsey, mimo nacisków wielkiej firmy. Uhonorowana została przez John F. Kennedy i nazwano jej imieniem planetoidę. Talidomid był podawany kobietom w ciąży dla złagodzenia objawów i uspokojenie i powodował rodzenie się dzieci bez nóg i rąk, także z wewnętrznymi szkodami. Lek ten został wycofany z rynku w 1962 roku po światowym skandalu. Ofiar było ponad 10 000, z tym że w 2019 roku przeprowadzono wstępne badania czy może być stosowany przeciw chorobie COVID-19.

Wracając do argumentów o obecnej „szczepionce”, nie ma otwartego dialogu naukowego, co do jej bezpieczeństwa na długą metę. Media głównego nurtu popularyzują je np. przez pokazówki z celebrytami. Na portalu „wRealu24” często występują naukowcy im przeciwni, z tym że ten portal jest często blokowany. Na łamach Pressmania.pl (06.01.2021) cytowany jest prof. zw. dr hab. Roman Zieliński: „Tym samym twierdzenie, że (cyt. dr hab. n. med. Anna Wójcicka) jest to zupełnie inny materiał genetyczny (RNA w „szczepionce”), niż my mamy – i nie może się połączyć z naszym materiałem genetycznym” nie jest prawdziwe. Kwasy RNA i DNA są podobne pod względem budowy i funkcji, mają wspólne pochodzenie ewolucyjne, oba występują zarówno w jądrze jak i cytoplazmie (choć w różnych ilościach, z przewagą DNA w jądrze). Wreszcie, przepływ informacji genetycznej pomiędzy RNA i DNA może zachodzić w obu kierunkach, co stwarza potencjalne możliwości przekopiowania konstruktu RNA na DNA, a to otwiera drogę do inkorporacji informacji zawartej w konstrukcie do naszego materiału genetycznego”.

Wskazuje to na możliwość genetycznej modyfikacji rodzaju ludzkiego!

Autorstwo: Krzysztof Jastrzembski
Źródło: Goniec.net


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. gajowy 11.01.2021 17:02

    Jak by kogoś głębiej interesował temat to polecam angielskojęzyczny artykuł –
    Szczepionka mRNA “dla programistów”:
    https://berthub.eu/articles/posts/reverse-engineering-source-code-of-the-biontech-pfizer-vaccine/

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.