Epidemia Eboli będzie pretekstem do chipowania ludzi?

Opublikowano: 11.10.2014 | Kategorie: Publicystyka, Społeczeństwo, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2

Media cały czas donoszą o kolejnych przypadkach Eboli poza Afryką. Nakręca się niebezpieczna spirala strachu, która jest dodatkowo wzmacniana epatowaniem kolejnymi przypadkami zarażeń i śmierci na skutek działania wirusa Ebola.

Do tej pory przypadki Eboli poza Afryką występowały w Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Francji, Macedonii, Szwecji i USA gdzie zmarł właśnie pacjent z rozpoznaniem Eboli. USA wzmacniają środki kontroli przy wjeździe do kraju. To samo stanie się wkrótce na wielkich lotniczych hubach takich jak lotniska z Frankfurtu, Londynu czy Paryża.

Biada teraz każdemu, kto podróżuje z Afryki i ma tak powszechną w tamtych warunkach biegunkę. Każdy taki przypadek traktowany jest jako potencjalne zarażenie Ebolą. Przekonało się o tym już wielu Europejczyków. Większość z nich nie była nosicielami tego groźnego wirusa.

Mieszkańcy krajów zachodnich zaczynają powoli rozumieć powagę sytuacji. Amerykanie wykupują obecnie wszelkie dostępne w sklepach stroje ochronne. Moda ta z pewnością dotrze i na nasz kontynent. Ludzie się boją i to jest na rękę rządzącym, bo jak wiadomo przestraszonym społeczeństwem łatwiej się rządzi. W obliczu zagrożenia ludzie są gotowi na wielkie ustępstwa i poddają się zarządzeniom władz wierząc w ich dobre intencje.

Widzieliśmy to już dawniej, gdy rządy kupowały z pieniędzy podatników szczepionki, a bezrefleksyjne tłumy pozwalały sobie wstrzykiwać te podejrzane preparaty medyczne zwane szczepionkami na grypę. Wiele osób doznało z tego powodu nieodwracalnych uszkodzeń neurologicznych.

Jednak jeśli na Ebolę nagle zaczną umierać ludzie w naszej części świata to bardzo szybko pojawią się pomysły, aby izolować zagrożoną populację nawet pod karabinami, bo tak robi się obecnie w Afryce. Jeśli nie dojdzie do wynalezienia szczepionki to będzie można leczyć tylko objawy gorączki krwotocznej. W takich okolicznościach nie można wykluczyć, że zostanie to wykorzystane do tego, aby zaczipować całą populację ludzi, jak robi się to obecnie z psami.

Wszyscy będą się musieli zgodzić na wszczepienie sobie chipa RF ID, który umożliwi dokładną lokalizację i identyfikację osób. Oczywiście coś takiego może mieć miejsce przy epidemii na duża skalę, bo do tej pory są to raczej incydenty i nakręcanie strachu. Gdyby jednak do tego doszło to Ebola stałaby się narzędziem na drodze do ustanowienia NWO.

Bardzo groźnie może się zrobić wtedy, gdy Ebola zmutuje i stanie się wirusem przenoszonym drogą kropelkową, czyli w powietrzu. Gdyby się tak stało możemy doświadczyć epidemii na niewyobrażalną skalę. Bardzo niepokojąco brzmią w tym kontekście doniesienia z Hiszpanii, gdzie pogarsza się stan zdrowia pielęgniarki, która zaraziła się wirusem mimo korzystania z ubioru ochronnego. Nie można obecnie wykluczyć, że do tego zarażenia doszło właśnie drogą kropelkową.

Źródło: Zmiany na Ziemi

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
wiara milosc nadzieja
Użytkownik
wiara milosc nadzieja

im większy chaos, zniszczenie tym później będzie większy entuzjazm gdy tzw NWO będzie niszczone i wilki w owczych skórach będą wprowadzać “reformy” i nową duchowość, http://mieczducha888.blogspot.com/2014/10/caowanie-koranu-popieranie-islamu-przez.html

jeszcze
Użytkownik
jeszcze

Ale bzdurny artykuł. Takie nie poparte niczym gdybanie to nic innego jak “nakręcanie spirali strachu”,co autor artykułu zarzuca mediom. Po co?