Epidemia Eboli będzie pretekstem do chipowania ludzi?

Opublikowano: 11.10.2014 | Kategorie: Publicystyka, Społeczeństwo, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 413

Media cały czas donoszą o kolejnych przypadkach Eboli poza Afryką. Nakręca się niebezpieczna spirala strachu, która jest dodatkowo wzmacniana epatowaniem kolejnymi przypadkami zarażeń i śmierci na skutek działania wirusa Ebola.

Do tej pory przypadki Eboli poza Afryką występowały w Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Francji, Macedonii, Szwecji i USA gdzie zmarł właśnie pacjent z rozpoznaniem Eboli. USA wzmacniają środki kontroli przy wjeździe do kraju. To samo stanie się wkrótce na wielkich lotniczych hubach takich jak lotniska z Frankfurtu, Londynu czy Paryża.

Biada teraz każdemu, kto podróżuje z Afryki i ma tak powszechną w tamtych warunkach biegunkę. Każdy taki przypadek traktowany jest jako potencjalne zarażenie Ebolą. Przekonało się o tym już wielu Europejczyków. Większość z nich nie była nosicielami tego groźnego wirusa.

Mieszkańcy krajów zachodnich zaczynają powoli rozumieć powagę sytuacji. Amerykanie wykupują obecnie wszelkie dostępne w sklepach stroje ochronne. Moda ta z pewnością dotrze i na nasz kontynent. Ludzie się boją i to jest na rękę rządzącym, bo jak wiadomo przestraszonym społeczeństwem łatwiej się rządzi. W obliczu zagrożenia ludzie są gotowi na wielkie ustępstwa i poddają się zarządzeniom władz wierząc w ich dobre intencje.

Widzieliśmy to już dawniej, gdy rządy kupowały z pieniędzy podatników szczepionki, a bezrefleksyjne tłumy pozwalały sobie wstrzykiwać te podejrzane preparaty medyczne zwane szczepionkami na grypę. Wiele osób doznało z tego powodu nieodwracalnych uszkodzeń neurologicznych.

Jednak jeśli na Ebolę nagle zaczną umierać ludzie w naszej części świata to bardzo szybko pojawią się pomysły, aby izolować zagrożoną populację nawet pod karabinami, bo tak robi się obecnie w Afryce. Jeśli nie dojdzie do wynalezienia szczepionki to będzie można leczyć tylko objawy gorączki krwotocznej. W takich okolicznościach nie można wykluczyć, że zostanie to wykorzystane do tego, aby zaczipować całą populację ludzi, jak robi się to obecnie z psami.

Wszyscy będą się musieli zgodzić na wszczepienie sobie chipa RF ID, który umożliwi dokładną lokalizację i identyfikację osób. Oczywiście coś takiego może mieć miejsce przy epidemii na duża skalę, bo do tej pory są to raczej incydenty i nakręcanie strachu. Gdyby jednak do tego doszło to Ebola stałaby się narzędziem na drodze do ustanowienia NWO.

Bardzo groźnie może się zrobić wtedy, gdy Ebola zmutuje i stanie się wirusem przenoszonym drogą kropelkową, czyli w powietrzu. Gdyby się tak stało możemy doświadczyć epidemii na niewyobrażalną skalę. Bardzo niepokojąco brzmią w tym kontekście doniesienia z Hiszpanii, gdzie pogarsza się stan zdrowia pielęgniarki, która zaraziła się wirusem mimo korzystania z ubioru ochronnego. Nie można obecnie wykluczyć, że do tego zarażenia doszło właśnie drogą kropelkową.

Źródło: Zmiany na Ziemi


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. wiara milosc nadzieja 11.10.2014 09:48

    im większy chaos, zniszczenie tym później będzie większy entuzjazm gdy tzw NWO będzie niszczone i wilki w owczych skórach będą wprowadzać “reformy” i nową duchowość, http://mieczducha888.blogspot.com/2014/10/caowanie-koranu-popieranie-islamu-przez.html

  2. jeszcze 11.10.2014 17:36

    Ale bzdurny artykuł. Takie nie poparte niczym gdybanie to nic innego jak “nakręcanie spirali strachu”,co autor artykułu zarzuca mediom. Po co?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.