Emerytowany generał z USA ostrzega przed obaleniem Putina

Opublikowano: 23.11.2022 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1385

Były dowódca armii USA generał Ben Hodges przyznał, że następca Putina będzie „dużo gorszy”. Ponieważ Putin jest zaskakująco wyważonym przywódcą w porównaniu z innymi. Hodges uważa, że ​​rosyjski rząd jest już podzielony w sprawie wojny na Ukrainie, ponieważ wielu z nich osobiście dotknęły sankcje i straty finansowe. Ludzie myślą, że wojnę można zakończyć po prostu usunięciem Putina, ale to po prostu nieprawda.

„Alexander Dugin (rosyjski ultra-nacjonalistyczny filozof) otwarcie mówi, że Putina trzeba zabić” – powiedział Hodges. „Widzimy Północny Kaukaz i (czeczeńskiego przywódcę Ramzana) Kadyrowa, który przewiduje możliwy upadek Rosji i próbuje się jakoś zabezpieczyć. Absolutnie nie wzywam do zmiany reżimu w Rosji – to jest wybór dla narodu rosyjskiego, ale musimy zrozumieć, że ktokolwiek przyjdzie po Putinie, będzie znacznie gorszy”.

Kilka miesięcy temu Zachód zaczął rozmawiać o reparacjach od Rosji. W konsekwencji przegrana wojna może oznaczać zniszczenie Rosji. Zagrożony jest nie tylko obszar Donbasu – wcześniej w historii widzieliśmy jak po wojnach dochodziło do podziału krajów i imperiów. Hodges uważa, że ​​przegrana Rosji doprowadziłaby do całkowitego rozpadu państwa rosyjskiego.

„W scenariuszu rozpadu Rosji może powstać wiele nowych państw uzbrojonych w broń nuklearną, które zostałyby podzielone między sobą pod względem etnicznym” – powiedział. „To budzi obawy przed konfliktem, rozprzestrzenianiem się, eskalacją i nacjonalizmem. Jak zarządzisz tą bronią nuklearną? Jak nie dopuścić by te państwa poszły w złym kierunku? Doprowadziłoby to jedynie do narastania niepokojów społecznych i wojen między nowo powstałymi państwami. Historia nigdy nas nie zaskoczy — zawsze się powtarza.

Usunięcie Putina nie zakończy wojny. W kolejce za Putinem stoją ludzie, którzy woleliby nas wszystkich zniszczyć, niż patrzeć, jak ich naród się rozpada. Dlatego mówię, że Zachód musi opuścić Ukrainę i nawoływać do pokoju. Ukraina nie mogłaby pokonać Rosji bez pomocy Zachodu, a Rosji nie można kontrolować bez mechanizmów kontroli i równowagi Zachodu. Politycy nie rozumieją, że w tej wojnie nie będzie zwycięzcy.

Na podstawie: Yahoo.com, ABC.net.au
Źródło zagraniczne: ArmstrongEconomics.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. pikpok 23.11.2022 18:37

  Za chwile wszyscy tu możemy stać się terrorystami
  https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/kraj/artykuly/8593231,dzialania-antyterrorystyczne-internet-kary-hosting-abw-aw.html
  “Mechanizm ustanowiony w rozporządzeniu jest znacznie szybszy i uproszczony. Unijne regulacje nie zakładają konieczności uzyskania sądowej zgody do jego zastosowania.”
  https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/swiat/artykuly/8594440,pe-parlament-europejski-rosja-sponsoruje-terroryzm-panstwo.html
  „W związku z tym (Parlament Europejski) uznaje Rosję za państwowego sponsora terroryzmu i za państwo posługujące się środkami terroryzmu”
  A za prowokacje z NS2 i Most Krymski to kogo? Powoli stajemy się światem niczym z Orwella ,,Rok 1984″ z objetnicą “raju” jak w ,,NWO” Huxleya.

 2. vannamond 23.11.2022 23:22

  Ben musi przestać pić.

 3. Stanlley 24.11.2022 10:15

  no to akurat zrozumiałe. Czy Putin sam mógłby dojść do władzy? No nie mógłby – tylko przy wsparciu oligarchów, a przynajmniej części z nich. Bogacze rosyjscy potrzebują bazy, tak samo jak bogacze z USA – coś w rodzaju bezpiecznej przystani – dlatego przynajmniej część z nich wsparła Putina podczas zdobywania władzy bo liczyli na zagwarantowanie stabilności – której to nie oferował pijak Jelcyn i zdrajca Gorbaczow – choć zapewne część zawdzięcza mu majątki więc jego postać nie jest taka jednoznaczna.

  Więc – skoro jeśli Putin się nie sprawdzi, kapitał raczej postawi na kogoś bardziej extremistycznego, być może bardziej agresywnego by walczył o ich interesy i utrzymanie bezpiecznej przystani… logiczne.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.