Druga faza wojny z ludzkością – masowy cyberatak

Opublikowano: 27.05.2021 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 3025

Klaus Schwab i jego Światowe Forum Ekonomiczne po wyprodukowanej pandemii COVID-19 najprawdopodobniej przygotowują się do drugiego uderzenia. Drugim uderzeniem jest to co wyraził w ostrzeżeniu płynącym z przeprowadzonych przez niego symulacji cyberataku, który ma doprowadzić do upadku światowej gospodarki.

Ciekawe, jak ten człowiek, który myśli, że może pokierować, kontrolować i przyspieszyć to, co nazywa Czwartą Rewolucją Przemysłową i uczynić ją Zieloną, również w tym samym czasie stworzył swoje centrum cyberbezpieczeństwa?

Światowe Forum Ekonomiczne przeprowadziło już symulację cyberataku, który rzuca globalny system finansowy na kolana. Oczywiście na kilka miesięcy przed tą wymyśloną pandemią również przeprowadzono symulacje, jak ją przeprowadzić. Wydaje się, że swoją wymyśloną pandemię ustawili w czasie wraz ze zwrotem w Modelu Zaufania Gospodarczego. Nasze modele wyraźnie pokazały, że krach z marca 2020 roku był bezprecedensowy i nigdy wcześniej w historii takie wydarzenie nie posunęło się tak daleko w tak krótkim czasie. Wygląda na to, że była to celowa manipulacja.

Po latach prób wciągnięcia mnie na pokład, być może tym razem po prostu zdają sobie sprawę, że powinni zaplanować swoje wydarzenia podłóg mojego modelu, aby uzyskać największy efekt. Czy zaczekają do marca 2022 roku? A może użyją naszej krótkoterminowej macierzy i będą atakowali okres od sierpnia do października? To w listopadzie 2020 roku Światowe Forum Ekonomiczne Schwaba połączyło siły z Carnegie Endowment for International Peace, aby wprowadzić drugą fazę tego planu, aby zmusić świat do zaakceptowania Wielkiego Resetu. Stworzyli oni razem raport, który ostrzegał, że globalny system finansowy jest teraz podatny na cyberataki.

To bardzo ciekawe, że w tym samym czasie pojawiła się organizacja wykorzystująca Ransomware (wirusa blokującego systemy), która teraz twierdzi, że po otrzymaniu zaledwie 5 milionów dolarów odblokuje systemy gazociągu [Colonial Pipeline].

Ten sam gang zagroził nawet ujawnieniem akt wydziału policji w Waszyngtonie. Colonial Pipeline zapłacił hakerom około 5 milionów dolarów okupu. Szczerze, to są naprawdę małe kwoty.

To jednak przygotowało grunt pod drugą część programu Schwaba. Teraz mogą twierdzić, że na takim złośliwym oprogramowaniu można się wzbogacić, a cały świat może stać się zakładnikiem hakerów.

Jest to teraz prawdopodobne, i wydaje się, że to zagrożenie leży w najlepszym interesie forsowania Wielkiego Resetu. Jeśli COVID był wyraźnie przesadzony, a fałszywe modele zostały użyte do zamknięcia światowej gospodarki, to ci sami ludzie mogą wiele zyskać, wyolbrzymiając to cyberzagrożenie. Pytanie brzmi, kiedy to zrobią? Czy w przyszłym roku?

Źródło oryginalne: ArmstrongEconomics.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl

Komentarz „Wolnych Mediów”

Według filmu „Szach-mat dla ludzkości”, plan jest następujący: najpierw pandemia i światowy kryzys ekonomiczny, potem wojny lokalne i na koniec III wojna światowa z użyciem broni nuklearnej. Na koniec umęczonej ludzkości sprawcy ludobójstwa zaproponują Nowy Porządek Świata na niewolniczych zasadach.


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.