Czy masoni rządzą Kościołem i wybierają papieży?

Opublikowano: 22.08.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 1701

Nie można być masonem i jednocześnie pełnić funkcji kościelnych. Prawo kanoniczne stanowczo tego zabrania. Doniesienia jednego z kardynałów, wskazują jednak na coś zupełnie odwrotnego.

Kardynał Silvio Oddi w jednej z książek, wspomina swoje spotkanie z wysokiej rangi masonem w kontaktach z Watykanem. Ów mason, miał mu zdradzić kto zostanie papieżem, zanim w ogóle doszło do konklawe: „Następnym papieżem nie będzie Siri, jak się to mówi w pewnych kręgach rzymskich, ponieważ jest to kardynał zbyt autorytarny. Zostanie wybrany papież pojednania. Już został wybrany patriarcha Wenecji – Roncalli [Jan XXIII]”.

Wyraźnie zaskoczony tym wyznaniem Oddi, drążył temat:

„- Wybrany przez kogo?

– Przez naszych masonów reprezentowanych na Konklawe.

– Czy są masoni w konklawe?

– Oczywiście, Kościół jest w naszych rękach.

– Kto zatem rządzi Kościołem?

[Po krótkim milczeniu] – Nikt nie może powiedzieć, kto jest głową. Głowa jest utajona”.

Wydarzenia te miały miejsce kilka dekad temu, ale pytanie o wpływ masonów na Kościół oraz sprawy geopolityczne, cały czas jest jak najbardziej aktualne. Bo to od owej „utajonej głowy”, może zależeć to, w jakim świecie żyjemy.

Autorstwo: Marcin Kozera
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

 1. sga 22.08.2021 18:43

  ktos cos kiedys komus powiedzial
  zero dowodow
  kategoria bajeczki

 2. pawel.r 22.08.2021 23:33

  Podczas 2ww fabrykowali dowody-z różnych wzgl
  Po pod koniec lat 80tych palili dowody nocami na masową skale
  Teraz dowody są, nikt z tym nie robi a winni chodzą bezkarni
  @sga zacznij wierzyć w bajeczki, a później je badać tylko żeby na końcu nie wyszło, że to jednak horror

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.