AI odpowiedziała, czy przejmie świat

Opublikowano: 03.02.2023 | Kategorie: Audycje, Serwisy informacyjne

Liczba wyświetleń: 1894

GPT chat został stworzony przez firmę OpenAI, dobrze znaną z opracowania generatora tekstu na obraz DALL-E i jest obecnie dostępny dla każdego do wypróbowania za darmo. Od czasu jego uruchomienia w listopadzie 2022 r. dużo się o nim mówi. Ten „inteligentny czat” zaskoczył nawet najbardziej sceptycznych antyfanów sztucznej inteligencji. Czat GPT jest definiowany jako generatywny model językowy. Jednak w praktyce jest rozumiany jako czat ze sztuczną inteligencją, który został wyszkolony i zaprojektowany do prowadzenia naturalnych rozmów. Jak wygląda przyszłość sztucznej inteligencji? Czy maszyna stanie się tak potężna, że zacznie myśleć o chwili, w której będzie bardziej zdolna niż ludzie? Czy roboty ze sztuczną inteligencją odmienią świat na lepsze, czy może przyczynią się do zagłady ludzkości?

Źródło: YouTube.com

9

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

 1. Napoleon 03.02.2023 14:12

  Jako CIEKAWOSTKĘ podam, że warto poczytać centurie Nostradamusa:

  – są opisane czasy współczesne, czyli to co się teraz dzieje (centurie dotyczące III wojny światowej, każdy myślał że będzie krwawa, lecz Nostradamus opisał ją nawet “że będzie inna niż wszystkie”.

  – pomiędzy latami 2050-2100 – Chiny mają zalać świat – ale jak i czym to nie wiadomo jak na razie,

  – ok. 2150 – w Szkocji ma się pojawić jakiś naukowiec, który ogłosi się władcą świata i przez ok 3 lata nikt nie będzie w stanie nic mu zrobić (“będzie mógł zatrzymywać samoloty jak kukiełki w muzeum czy jakoś tak). Po tym czasie loty w kosmos na gigantyczne odległości będą już dostępne.
  Pewnie chodzi o jakąś technologię o której na razie możemy poczytać w książkach science fiction.

  – dalsze lata (nie pamiętam które, ale czytałem możliwe zdarzenia, to było chyba 2400 albo jeszcze dalej) – wojna z robotami.

  Podsumowując: warto to poczytać bo to na 99% procent się sprawdzi. Ten punkt pierwszy się sprawdza co do joty. (mimo tego, że w tej dalekiej przyszłości nas już nie będzie).

 2. replikant3d 03.02.2023 18:10

  ,,Napoleon,, taki ,,napęd,, opracował już Tesla. Ale to utajniono. Od dawna potajemnie latamy nawet do innych systemów gwiezdnych. Po prostu dojdzie do ujawnienia tych wynalazków.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.