Media przekłamały protest rolników

Opublikowano: 29.02.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1719

Przez Warszawę przemaszerowali rolnicy, domagając się lepszych warunków pracy i większego zaangażowania rządu oraz Unii Europejskiej w ochronę ich interesów. Podkreślają, że nie mają nic przeciwko Ukrainie i nie sprzeciwiają się członkostwu Polski w Unii. Jednakże ich obecność wykorzystywana jest przez osoby, które podsycają antyukraińskie i antyunijne nastroje. Wśród nich wymienia się mężczyznę, który regularnie towarzyszy ambasadorowi Rosji. Wtorek nie był wyjątkiem, gdyż również wtedy wtopił się w tłum manifestantów, trzymając swój transparent. Już tydzień temu Ministerstwo Spraw Zagranicznych ostrzegało, że „skrajne ugrupowania” oraz „rosyjska agentura” mogą próbować wykorzystać protesty i wpływać na ich przebieg.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. Dobroca 29.02.2024 19:57

  Czy chodzi o transparent z napisem „KONIEC GOŚCINY NIEWDZIĘCZNE SKUR.WYSYNY”?

  Przecież to oczywiste, że to tania, rosyjska prowokacja, a może nawet fotomontaż.

  Całe szczęście, że publiczne media tego nie pokazały. Jeszcze by ktoś uwierzył, że Polacy mają cokolwiek przeciwko Ukraińcom, bestialsko najechanym przez Putina. Który to zbrodniarz odebrał już Ukraińcom 1/5 ziemi.

 2. Katarzyna TG 29.02.2024 20:15

  Kiedyś ludzie wiedzieli że telewizja kłamie a dziś muszą to odkrywać na nowo .. to prawie jak nauka chodzenia.

 3. rozrabiaka 29.02.2024 20:23

  “KONIEC GOŚCINY NIEWDZIĘCZNE SKUR.WYSYNY”? – gdzie jest taki transparent?

  “Który to zbrodniarz odebrał już Ukraińcom 1/5 ziemi.” Ta ziemia raczej do jakiejś firmy zachodniej należała. Ukraincy to mogą sobie takie ziemie kupować jak u nas działki rod

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.