Ukraińskie zboże dociera przez Litwę?!

Opublikowano: 02.03.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1300

Polscy rolnicy podejrzewają, że zboże z Ukrainy dociera do Polski poprzez terytorium Litwy. W związku z tym zapowiedzieli protest również na granicy z Litwą. Plany polskich rolników ostro skrytykowała litewska premier.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. rozrabiaka 02.03.2024 11:33

  Polskie produkty rolne idą na zachód…
  Ludzie kupujcie w marketach 100% produkty polskie !:
  – grzyby
  – jak widzicie euro palety to też polskie
  – czasem jabłka, borówki i ogórki
  -mleko
  Ubiegam mędrców husarskich:
  – wędliny – raczej z przetwórni 60 % zagranicznych

  Meble to nie tylko z Ukrainy a już i Chin sprowadzane. Telefonów i telewizorów nie kupujcie, bo was posądzą o nie patriotyczne zachowania

 2. kufel10 02.03.2024 14:04

  Doczytaj w jaki sposób prowadzone są negocjacje w marketach z polskimi producentami, zanim wyjawisz kolejny poziom swojej ignorancji. Niektórym jak widać zboże techniczne za mocno weszło pod czape. No ale jedni sa od myślenia, a inni od roboty i stawiania IKS we właściwej rubryczce.

 3. rozrabiaka 02.03.2024 15:16

  Pierdzielisz głupoty, bogaczu od siedmiu boleści

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.