7 dni z Wolnymi Mediami – 26.09.2010

Opublikowano: 04.10.2010 | Kategorie: Audycje, Publikacje WM

Liczba wyświetleń wpisu: 15

Gośćmi programu Maurycego Hawranka byli Kamil Konarczak, Jordan Cibura i Janusz Korczyński. Rozmawiano o Komisji Majątkowej, ograniczaniu praw internautów i przyznaniu się agentów CIA, że torturowali w Polsce swoich więźniów w tajnych więzieniach. Podkład muzyczny na licencji CC: Protologic – “Podcast”. Emisja: 26.09.2010.

Print Friendly, PDF & Email

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU: Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Zobacz również

7 dni z Wolnymi Mediami – 16.10.2016

7 dni z Wolnymi Mediami – 09.10.2016

Po co nam rynek międzybankowy?Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o
pl Polski
X