26 barek uszkodziło mosty i tamę na rzece Ohio

Opublikowano: 14.04.2024 | Kategorie: Gospodarka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 3442

Ponad dwadzieścia barek zerwało się z cum na rzece Ohio w Stanach Zjednoczonych i popłynęło w dół rzeki, co spowodowało, że władze lokalne zamknęły wiele mostów, w tym most McKees Rocks w Pittsburghu w Pensylwanii wczesnym rankiem w sobotę. W okolicy występują duże utrudnienia w ruchu.

Według doniesień 23 barki były załadowane, a 3 były puste. Uważa się, że 6 barek uderzyło w tamę Emsworth, a w porcie Peggys w Pittsburghu zgłoszono „rozległe zniszczenia”. Na tym wczesnym etapie przyczyny zdarzenia nie są jasne.

„W jaki sposób mogą się uwolnić barki? Jakiego rodzaju lin używają?” – zapytał jeden z użytkowników „Twittera”. Użytkownicy „Twittera” wskazywali też na wcześniejsze incydenty, podczas których barki urwały się z cumy na okolicznych rzekach. W styczniu 2019 r. 12 barek uwolniło się na rzece Mon, powodując zamknięcie mostów w rejonie Pittsburgha.

W ostatnich tygodniach obszar Pittsburgha doświadczył powodzi, ale niektórzy wątpili, czy powódź była na tyle anormalna, że spowodowała wyrwanie się 26 barek naraz. „Wydaje się, że jest to zaplanowane i skoordynowane. Kiedy dowiemy się prawdy o tym, co naprawdę dzieje się w naszym kraju? Czy jesteśmy w ukrytej wojnie?” – napisał „Right Angle News Network” na „Twitterze”.

Nieco ponad dwa tygodnie temu kontenerowiec MV Dali uderzył w most Francis Scott Key w porcie w Baltimore, niszcząc most. Uważa się, że sześć osób z ekipy konserwacyjnej zginęło. Szacuje się już, że odbudowa mostu może kosztować 400 milionów dolarów i potrwać siedem lat. Zawalenie się mostu Key Bridge wstrzymało prawie cały transport pasażerski i towarowy do portu w Baltimore, jednego z najważniejszych portów wschodniego wybrzeża. Wiele wiadomości sugerowało przy tym możliwość celowego sabotażu.

Na podstawie: APNews.com, Twitter.com [1] [2]
Źródło zagraniczne: InfoWars.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. replikant3d 14.04.2024 19:13

    Jak widać globaliści ruszyli już ,,pełną parą,,…

  2. rozrabiaka 14.04.2024 19:58

    Amerykanie nie potrafią nawet robić sznurów? Ale kolej na Marsie ma być – chyba taka z muzeum na parę wodną

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.