Zrobiono ci pranie mózgu

Opublikowano: 16.06.2021 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1391

Dr Vernon Coleman twierdzi, że poprzez bezustanną i umiejętnie stosowaną propagandę ludziom można wmówić, że piekło to raj i na odwrót, by postrzegali najbardziej nawet nędzne życie jako raj na ziemi.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
najzwyklejszy
Użytkownik
najzwyklejszy

Szczegółowo i dokładniej aktualne celowe masowe pranie mózgu, także w w temacie covid-19, przez ludobójców i morderców w rządach świata oraz polskim, przedstawił Witold Gadowski w felietonie z dnia 05.05.2021 r. zatytułowanym “Jedenaste przykazanie”. W Polsce identycznie jak dr Vernon Coleman działa od 20 lub 30 lat Pan Jerzy Zięba, dziennikarz zajmujący się zdrowiem.
Powyższe wystąpienie dr Colemana pięknie oddaje co starają się zrobić, co robią, co już zrobili połowie lub większej części ludzkości w ich głowach, ideowi potomkowie Hitlera w białych rękawiczkach mordujący ludzi na całym świecie, tacy jak Gaets, Schwab, Kaczyński, Daszak, … itd.
Śmierć potomkom Hitlera.

gajowy
Użytkownik
gajowy

Distrust the government – Nie ufaj rządom
Avoid mass media – Unikaj sprzedajnych mediów
Figth the lies – Walcz z kłamstwami.