Zełenski kontra Załużny

Opublikowano: 24.11.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1325

Przewidywany konflikt polityczny między prezydentem Ukrainy a głównodowodzącym armii, stał się już zagadnieniem publicznym. O tym, ale także o innych, przemilczanych w Polsce wiadomościach z frontu wojny za naszą wschodnią granicą Tomasz Jankowski i Mateusz Piskorski.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. Denisrozrabiaka 24.11.2023 17:59

  “…stał się już zagadnieniem publicznym” – jest szeroko omawiany a ma wartosc taką jak informacje o “matce madzi”

 2. galacticjoel 24.11.2023 19:04

  Teorie spiskowe, które okazały się prawdą.

  https://youtu.be/eF-RnYfyhdw?si=Lbw8D-k-caJDCK2t

 3. Denisrozrabiaka 24.11.2023 19:14

  @galacticjoel – wiesz gdzie jest matka madzi?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.