Marsylia nie jest już miastem francuskim

Opublikowano: 20.05.2024 | Kategorie: Polityka, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2565

Taką opinię wygłosił znany prawicowy polityk francuski Eric Zemmour na antenie BFMTV. Dodał, że miasto Marsylia znajduje się w centrum „wojny cywilizacyjnej i codziennego dżihadu”, powiązanego z handlem narkotykami.

Media piszą o „szokującej opinii Erica Zemmoura”, szefa partii „Rekonkwista!”. Jednak ilość ofiar śmiertelnych bandyckich porachunków handlarzy narkotyków, duża ilość północnoafrykańskich imigrantów i ich potomków, czy stan bezpieczeństwa miasta, wydają się jego opinię potwierdzać.

Zemmour stwierdził, że ​​Marsylia „nie jest już tak naprawdę miastem francuskim”, chociaż „nadal znajduje się na ziemi francuskiej”. Jego zdaniem „ludność Marsylii nie żyje już według francuskich kanonów”.

Zemmour sprecyzował, że ​​to, co dzieje się obecnie w Marsylii, można porównać do XIX-wiecznej wojny opiumowej pomiędzy Anglikami a Chińczykami i nie jest to „pierwszy przypadek użycia narkotyków w celu zniewolenia narodu”.

Marsylia stanowi od wielu miesięcy poważny problem dla władzy. Niedawno przeprowadzono tu wielką operację policyjną „czyszczenia miasta” z gangów narkotykowych, ale efekty były mizerne, a po nalocie policyjnym i wizycie Macrona sytuacja szybko wróciła do „normy”. 14 maja senatorowie wchodzący w skład komisji ds. handlu narkotykami przedstawili trzydzieści pięć propozycji zwalczania handlu narkotykami.

Wśród propozycji jest wprowadzenia surowszych wyroków i „uniemożliwienie korupcji urzędników publicznych”. Parlamentarzyści rekomendują także utworzenie krajowej prokuratury antynarkotykowej oraz francuskie Agencji Antynarkotykowej na wzór amerykańskiej DEA.

Autorstwo: BD
Na podstawie: Valeurs, BFM
Źródło: NCzas.info


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. Baltazar Bombka 20.05.2024 12:35

    W starciu europejskiego państwa prawa z afrykańskim prawem siły, będzie tylko jeden zwycięzca. I nie będzie to Europa. Jeśli Polacy nie wezmą przybyszów z Afryki i Azji za mordy, to podzielimy los zachodniej Europy.

  2. pikpok 20.05.2024 13:46

    Teraz ludziska zgodzą się z ,,pocałowaniem ręki” na pełen zamordyzm na wzór chiński, który już nam szykują.

  3. MistrzSwojejIstoty 21.05.2024 10:01

    100 % PIKPOK. Taki jest plan.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.