Grupa Bilderberg spotka się w 2024 roku w Madrycie

Opublikowano: 19.05.2024 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 3014

Jak podały dwie szwedzkie gazety NyaTider.se oraz NordicTimes.com tegoroczne spotkanie Grupy Bilderberg, która jest nadrzędną grupą elit operującą ponad spotkaniami Światowego Forum Ekonomicznego w Davos, odbędzie się w Hiszpanii w Madrycie. Spotkanie odbywać się będzie pomiędzy 30 maja i 2 czerwca.

Jak podała gazeta „Nya Tider”, otrzymała e-mail, z którego wynika, że szwedzka minister UE Jessika Roswall została zaproszona przez Sarę Nyman, zatrudnioną w szwedzkiej firmie Investor jako asystentka wykonawcza Marcusa Wallenberga. Wallenberg jest wiceprezesem firmy Investor i członkiem ekskluzywnego komitetu sterującego Grupy Bilderberg. Z informacji wynika, że Roswall nie będzie mogła uczestniczyć w spotkaniu. Nie wiadomo też, jacy szwedzcy ministrowie i inni przedstawiciele będą obecni na spotkaniu Grupy.

W zeszłym roku na spotkaniu w Lizbonie obecny był rządowy negocjator ds. NATO Oscar Stenström. Nie znalazł się na oficjalnej liście uczestników i wkrótce po spotkaniu złożył rezygnację ze stanowiska w Kancelarii Rządu i został zatrudniony przez Marcusa Wallenberga. Prawdopodobnie to właśnie na spotkaniu Grupy decydowano ostatecznie o przyjęciu Szwecji do NATO.

Grupa Bilderberg jest tajną organizacją zrzeszającą liderów świata polityki i międzynarodowych finansistów, którzy spotykają się od 1957 roku niejawnie, każdej wiosny, by tworzyć globalną politykę. Wśród regularnych gości spotkań jest około 110 osób, takich jak Rothschildowie, Rockefellerowie, Kissinger, Soros, koronowane głowy Europy, bankierzy, szefowie międzynarodowych korporacji i wysokiego szczebla rządowi oficjele z Europy, Północnej Ameryki i Azji.

Co roku zapraszanych jest kilka nowych osób i jeśli okażą się użyteczne, zapraszane są na kolejne zjazdy, a jeśli nie, to są zapominane i więcej się nie pojawiają. To, co jednak jest najbardziej istotne, to fakt, iż decyzje podejmowane na spotkaniach prywatnej Grupy Bilderberg, o której mało kto słyszał, dotyczą wszystkich obywateli Europy, Ameryki i większości świata. Nadrzędnym celem grupy jest globalizacja całego świata, zniszczenie państw narodowych, ustanowienie rządu światowego i skrajna redukcja populacji świata. Zapomnij o demokracji, partiach politycznych i incydentalnym świecie wykreowanym przez media, to ci ludzie rządzą twoim światem i wyznaczają kierunki zmian.

Źródło: PrisonPlanet.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

16 komentarzy

 1. Szwęda 19.05.2024 17:39

  Dziwi mnie tylko dlaczego nie znajdzie się i nie zorganizuje inna grupa, która położyłaby kres działalności tej bandyckiej grupy, lub jeżeli to konieczne eliminację samych jej członków, grupy wyjętej spod prawa, mającej wśród swoich nadrzędnych celów zniewolenie i wymordowanie większość ludzkości.

 2. Bruce Lee 19.05.2024 23:55

  Pamiętam sprzed kilkunastu lat,jak dziennikarka zapytała Radosława Sikorskiego,o czym rozmawiano na spotkaniu grupy Bilderberg?Sikorski odpowiedział,że nie może jej powiedzieć.Dziennikarka drążyła temat i zapytała:A dlaczego,nie?Sikorski jej powiedział:Bo by mnie zabili…Dziennikarka :Świetny żart panie ministrze! Tylko sęk w tym ,że on nie żartował.To było w okolicy Majdanu na Ukrainie,gdy Radosław Sikorski był polskim ministrem spraw zagranicznych,w rządzie Tuska.

 3. kufel10 19.05.2024 23:56

  @szwęda – takie głosy do mnie trafiały, że ktoś jeszcze nad nimi stoi i dlatego nie będzie to możliwe lub będzie be znaczenia bo zastąpią ich inni. Poza tym część z nich to pionki, spójrz kto reprezentował Polskę, są tam tacy, którzy po wódzie głupieją jak zwierzęta (kolega zna), to cóż oni mogą ustalić.

 4. RisaA 20.05.2024 10:30

  Dobra, znane jest miejsce i dzień. Kiedy w końcu ktoś zrobi to co powinien, by kaci nie mogli się już nad nami znęcać?

  Zło do triumfu potrzebuje tylko tego, by dobrzy ludzie nic nie robili.

  @kufel10, nawet jak ich ktoś zastąpi to będzie się wtedy bał. Gorzej nie będzie. Może być już tylko lepiej.

 5. RisaA 20.05.2024 11:13

  @Admin WM, co ma wspólnego Grupa bilderberg ze wspomnianą w linku do tego artykułu ścieżką Piß-u? No i co ma to wspólnego z Odrą?

 6. kufel10 20.05.2024 11:19

  RISA – podziwiam Twój optymizm, lepiej będzie ale dla nich, dla nas za to gorzej. Uwiązani w kredytach na całe życie, tyrający po 12h z dojazdem, teraz dochodzi inwigilacja, złośliwi powiadają że trucie i czipowanie.

 7. Admin WM 20.05.2024 14:12

  @Risa!

  Coś ci się pomyliło. Już myślałem, że dałem błędny link do źródła, ale sprawdziłem i jest prawidłowy:
  https://www.prisonplanet.pl/polityka/bilderberg_2024_spotkanie,p1296817695

 8. RisaA 20.05.2024 15:46

  @Admin WM – spójrz na pasek adresowy przeglądarki. O ten link chodzi.

  Jest:
  https://wolnemedia.net/w-sprawie-odry-rzad-tuska-idzie-sciezka-pis-u

  winno być:
  https://wolnemedia.net/grupa-bilderberg

  @kufel10 – gdy będą sprzątani będą się bali robić to co robią. Na mniej będą sobie mogli pozwolić bo też mają rodziny. Tak więc podtrzymuję swoje. Liczbę wrogów należy zmniejszać.

 9. Admin WM 20.05.2024 19:52

  A, to… Zaraz poprawię.

 10. kufel10 20.05.2024 22:45

  RISA – ale nikt nikogo nie sprzątnie, to się nie zdarzyło i nie licz na to 😉 Ja wiem że wielu tutaj żyje w baśniowej krainie szklanych domów, ale czas kiedyś wrócić do rzeczywistości. Polacy to taki śmieszny naród pokrzykujący głównie w stanie upojenia alkoholowego, a po wytrzeźwieniu potulnie wstają o 6 rano na autobus, robią te kanapki z pasztetem czy ogórkiem i lecą pucować buty swojemu “niemieckiemu” panu, później co zarobią to wydaję w jego sklepie, reszta na raty w jego kolegi banku, to się nazywa NIEWOLNICTWO. Ale oni krzyczą że mają wybór, chyba kolejności wykonywanych przelewów 😉

 11. RisaA 21.05.2024 11:47

  Jak nikt tego nie zakończy, to mam plan B – zmiana «ojczyzny». W tym kraju już mnie nic nie trzyma. W Jewrosojuzie również.

  Polacy to naród głównie (99%) Rezylian narkomanów uzależnionych od dziobania szybeczki szpiegusia. Kiedyś może był to inny naród i inaczej to wyglądało, ale dziś jest to (99%) grupa niewolników sterowanych przez BlackRock i Vanguard za pośrednictwem Facebook, Apple, Google, Amazon, Microsoft.

  BTW. nie niemieckiemu, ale USA. USA przejęło Polske i dlatego UODO nic nie robi z tym co się dzieje. Niestety ale ЄС jest przejęty przez USA obecnie.

  > wybór, chyba kolejności wykonywanych przelewów 😉

  Dlatego zamierzam się stąd wyprowadzić. Mogą nie liczyć że będę broniła tenkraju.

 12. MasaKalambura 21.05.2024 12:14

  Emigracja to dobry pomysł dla niektórych. Wyrwanie się z macek uzależnień od osób i sytuacji. Znalezienie dystansu do rzeczywistości i do siebie samego. Znalezienie się w odmiennych okolicznościach i społeczności. A może nawet docenienie tego, co zostawione w kraju urodzenia. Warto taki seans raz w życiu sobie zrobić.

 13. kufel10 21.05.2024 12:43

  RISA – dobrze gadasz, nawet skłania mnie to do przemyśleń, ale czy nie lepiej się “ustawić” w tym grajdole i sobie tutaj wygodnie żyć? Zalezy co Cię uszczęśliwia, bo za granicami też możesz spotkać krajan najgorszego sortu czy emigrantów uprzykrzających życie lokalsom. Mnie jest tutaj całkiem wygodnie z jednym wyjątkiem – otaczają mnie głownie ci “dziobiący szybeczkę” i niezmiernie trudno otoczyć się ciekawymi ludźmi. O jakim kraju myślisz pod kątem wyjazdu jeśli mogę spytać? U nas znajomi rozpatrują Hiszpanię, ale to bezchmurne niebo i ciagłe upały chyba by mi nie odpowiadały na stałe.
  ps. Ja ich tak ogólnie nazywam niemcami, bo mamy najbliżej.

 14. Katarzyna TG 21.05.2024 14:51

  > U nas znajomi rozpatrują Hiszpanię,

  Hiszpania to kraj niemal modelowo globalistyczny obecnie – napływ imigrantów duży, woke kultura atakuje zewsząd .. jedyne co mają dobrego to możliwość kupienia w miarę tanio domku do remontu na głęboookiej prowincji. Jeśli już gdzieś wyjeżdżać to poza eurokołchoz.

 15. RisaA 21.05.2024 15:00

  > i sobie tutaj wygodnie żyć?

  To sobie żyj tutaj WYGODNIE. Nie zasługujesz ani na prywatność ani na bezpieczeństwo i dawaj się dentystom i guglowi nagrywać podczas wizyt u lekarzy i dentystów, tak jak spotkało to Danutę.

  Ja wybiorę państwo słynące z prywatności. Państwo, gdzie nie będę na każdym kroku inwigilowana i takie państwo, które zapewni mi dożywotnio gotówkę.

  > Mnie jest tutaj całkiem wygodnie z jednym wyjątkiem – otaczają mnie głownie ci “dziobiący szybeczkę”

  Tak więc smacznego. Miłego wspólnego dziobanka szybeczki szpiegusia. Zostając tutaj musisz ich znosić i uczestniczyć w tym bo niedługo jak nie będziesz dziobać razem z nimi to ci powiedzą byś wy…lał i nic dla ciebie nie zrobią bo nie dziobiesz z nimi. Tak jak spotkało Danutę, która nie dostała zabiegu ratującego jej życie (co jeśli dostanie gangreny??? przy ropie to częste) tylko dlatego, że nie chciała kamery i smartfona w gabinecie.

  W tym roku QDent w Warszawie odmówił mi usługi dentystycznej w silnym bólu tylko dlatego, że nie posiadam smartfona. Tak więc już się dzieje scenariusz «nie dziobiesz więc wyp…j».

  > O jakim kraju myślisz pod kątem wyjazdu jeśli mogę spytać?

  Nie, jak za dużo będzie chętnych to ja się nie dostanę. Sorry, ale tutaj muszę myśleć o sobie, bo inni mają mnie gdzieś.

  Powiem tylko tyle, że los wszystkich stanów ЄС jest już spisany na stratę. Możesz nie wybierać nic co leży w Jewrosojuzie.

  @Admin WM, zrobisz w końcu ponowienia wysyłania edycji komentarza? Znów błąd Axios, znów brak traj-kacza. Znów muszę na nowo edytować post.

 16. kufel10 21.05.2024 23:41

  A co mnie interesuje jakaś danuta. Skoro nie potrafisz sobie tutaj poradzić, to wyjeżdżaj, ale nie mów nam gdzie, bo wyjedziemy za ciebie, już czekamy by ci zabrać tą możliwość! 😉 Mnie jest tu wygodnie, ponieważ kiedyś ciężko na to pracowałem. Wówczas kiedy inni “lecieli w kuleczki”. Dziś nie wchodząc w szczegóły mógłbym powiedzieć, że mam bardzo szeroki wachlarz możliwości robienia tego, na co mam ochotę, nikt mnie nie śledzi a jedyne kamery wokół są moje. To dlaczego miałbym narzekać i wysłuchiwać wiecznych malkontentów? Wszędzie gdzie nie spojrzeć spotykam niezadowolone indywidua. Trzeba się było uczyć i pracować. Dentystę mam na kasę chorych, pani sprawdzona od lat 90-tych, robi za darmo, nie wymaga szybki, może po prostu zrezygnuj z jakichś być moze renomowanych usługodawców i naucz się gospodarnie wydawać pieniadze?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.